Початкова школа

Наші вчителі

Керівник методичного об'єднання учителів початкових класів
Прибиш Світлана Василівна

Працю вчителя ні з чим не можна порівняти. Ткач уже через годину бачить плоди своєї роботи. Сталевар через кілька годин радіє вогненному потоку металу. Хлібороб через кілька місяців милується колосками і жменею зерна, вирощеного в полі. А вчителеві треба працювати роками, щоб побачити предмет свого творіння. Буває, минають і десятиріччя, а ледве-ледве починає позначатися те, що ти замислив. Нікого так часто не відвідує почуття незадоволення, як учителя. Кожна крихта твоєї людської краси - це його безсонні ночі. Сивина. Учителеві часто ніколи думати про себе, бо змушений думати про інших. Праця педагога - це напружена праця серця і творчість розуму.

(В. Сухомлинський).

03.02.2024 вчителі початкових класів нашого закладу підвищували кваліфікацію за програмою "Діяльнісний підхід в початковій школі в реаліях сьогодення", організовану за співпраці The LEGO Foundation у співпраці з МОН України.
Учителі поглиблювали значення, ділилися досвідом, творчими ідеями.
Дякуємо тренерам ВАБО за професійно організований і проведений захід.
Дякуємо ЗСУ за можливість працювати.

На шкільному меридіані
Учні 1-Б класу, класний керівник Волошенюк О.М.

Учні 1-Д класу, класний керівник Дроздович С.І.

Учні 3-А класу, класний керівник Прибиш С.В.

Учні 3-Г класу, класний керівник Ратинська І.П.

Учні 1-А класу, класний керівник Ільченко Марія Феофанівна

Учні 1-Д класу, класний керівник Дроздович Світлана Ігорівна

Методична кав'ярня «Розвиток творчої компетентності як шлях формування сучасної особистості. Розвиток креативного мислення» - під такою назвою 27.02.2023 р. у нашому закладі пройшов цікавий захід, метою якого було підвищення професійної майстерності, покращення інноваційної діяльності вчителів НУШ.

Зустріч у кав'ярні провела керівник МО вчителів початкових класів Світлана Прибиш та її творча команда педагогів-однодумців.
У невимушеній атмосфері одні вчилися, інші ділилися досвідом роботи.
Керівник закладу Валентина Паянок підвела підсумки даного методичного заходу, відмітила його позитивну атмосферу й наголосила, що креативність учителя є невід'ємною складовою розвитку креативності учнів.

Тримаємо освітній фронт! Наближаємо перемогу кожен, добросовісно виконуючи свою роботу.