Виховна робота закладу
Система виховної роботи комунального закладу
"Вінницький ліцей № 11"

Голова Ради закладу Матвійчук О.О.

15.05.2023 у VinSmart ЦЕНТР відбулася година спілкування "Наш дружній клас" для учнів 6-Б класу, класний керівник Кривенко Світлана Валилівна.
Учні формували вміння вирішувати конфліктні ситуації, поважати особисте «я» кожної людини, вдосконалили навички культури спілкування, пошуку конструктивних способів вирішення проблемних ситуацій та сприяли поліпшенню психологічного клімату в класі.

10 травня 2023 р. у приміщенні підліткового клубу «Гараж 77» учні 5-Д класу разом з класним керівником Петрук І.Г. та соціальним педагогом Гнатюк В.В. провели виховну годину з елементами тренінгу «Моя сім'я - фортеця». З метою сприяти формуванню в учнів уявлення про сім ю, як осередок любові, виховання емпатії, взаємної допомоги та відповідальності.

08.05.2023 у VinSmart ЦЕНТР відбулася година спілкування до Дня матері для учнів 8-Б та 8-Е класів.
Під час години спілкування молодь познайомилась з історією виникнення свята та традиціями його святкування.

05.05.2023 р. у приміщенні підліткового клубу "Гараж 77" учні 7-В та 8-Г класів разом з класними керівниками провели годину спілкування "Спілкуємось без конфліктів".

04.05.2023 р. учні 5-В класу під час виховної години у клубі дозвілля «Гараж 77» чудово провели час спілкуючись та звітуючи про свої досягнення!!! Це звітний виступ Олександри Ліндеман! Класний керівник Васильківська О.В.

03.05.2023 р. у VinSmart ЦЕНТР для учнів 7-Б та 7-Г класів вчителі провели цікаву конкурсно-розважальну програму "Я люблю Україну" . Молодь розширила кругозір, розвинула свої комунікативні здібності та навички співпраці в команді.

28 квітня у приміщенні підліткового клубу "Гараж 77" учні 9-Б та 9-Г класів разом з класними керівниками провели годину спілкування на тему: "Стереотипи та упередження", використавши матеріали з посібника  "Живемо в демократії", учні прийняли участь в рольовій грі та дізнались як формуються стереотипи, які з них є шкідливими та як боротися з упередженнями.
Дякуємо ГО DOCCU за цікаві ідеї.

В день пам'яті трагедії на Чорнобильській АЕС, для учнів 7-Г та 8-В, в приміщенні "Вінсмарт", проведено виховну годину "Чорнобиль не має минулого часу" (класні керівники Папіж Г.О. та Кушнір В.В.).

Працівники Херсонської обласної лікарні дякують батькам і учням КЗ "ВЛ № 11", які долучились до збору гуманітарної допомоги для поранених військових та цивільних.

26.04-28.04.2023 з 10:00 до 16:00 у приміщенні закладу було організовано благодійну ярмарку "Ми одна велика сім'я", з метою матеріальної допомоги дітям, які постраждали під час війни.

У VinSmart ЦЕНТР відбулася година спілкування "Вирішення конфліктів" для учнів 7-В та 8-Г класів.
Під час проведення години спілкуваня молодь виховувала в собі доброзичливе ставлення одне до одного, вчились уникати конфліктних ситуацій і своєчасно вирішувати їх, не допускаючи переростання в конфлікт.

У VinSmart ЦЕНТР відбулася година спілкування з елементами тренінгу "Сім'я - моя фортеця" для учнів 5-Д класу.

У VinSmart ЦЕНТР відбулася година спілкування, з нагоди Дня матері для учнів 9-А класу, з класним керівником Дмитришеною Оленою Вікторівною.
Учні розширили й поглибили знання про значення матері в житті людини, виховали в собі повагу та любов до матері.

Відео за посиланням:

Година спілкування до Дня матері для учнів 5-Б класу, кл. керівник Титко Ю.В.

До Дня матері, учні нашого закладу взяли участь у благодійному літературно-музичному вечорі "Нехай у віках живе крилате, благословенне слово Мати".

У VinSmart ЦЕНТРІ відбувся благодійний літературно-музичний вечір "Вишиванка - генетичний код українців", з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.

Споконвіку українці свято шанували одяг, а особливо вишиту сорочку. Вишиванка ще з давніх-давен супроводжувала український народ і була для нас символом нескореності й того, що ми є українцями. Наші пращури вірили, що вона захищає людину не лише від негоди, а й від ворожих сил. Вважалося, що сорочка, яка прилягає до тіла, є провідником прихованої в людині магічної сили і водночас - це оберіг.

Під час заходу усі разом співали пісні, танцювали та отримали безліч позитивних емоцій.

Щиро дякуємо тим, хто долучилися до благодійного збору коштів для наших нескорених Збройних сил України. Зібрані кошти будуть використані для допомоги солдатам. Щиро вдячні великій команді однодумців за гарну справу.

Усі відео розміщені за посиланнями нижче.

День вишиванки у 5-Б класі, кл. керівник Титко Ю.В.