День захисника Вітчизни

11 жовтня 2018 року в шкільному музеї військово-патріотичного виховання «Пам'ять» відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.

На захід була запрошена лектор з Вінницького краєзнавчого музею Ольга Володимирівна, її слухачами стали старшокласники нашого навчального закладу.

Тема лекції «Учасники АТО - наші земляки», та «Сучасні Герої України».

Учні з цікавістю слухали розповіді лектора про події на Сході України та сучасних героїв. Свою розповідь Ольга Володимирівна доповнила демонстрацією елементів сучасного озброєння наших воїнів, які є частиною колекції краєзнавчого музею.

Під час спілкування між слухачами та лектором виник діалог. Учні нашої школи розповіли про те, як силами нашого закладу вшановується пам'ять загиблих земляків. Була проведена міні-екскурсія шкільним музеєм, розповідь торкалася життя та подвигу випускників нашої школи, загиблих воїнів АТО - Тараса Сича та Євгена Костюка, вшанована їх пам'ять біля меморіальних дошок на приміщенні школи.

Дата: 2018-10-14 21:26:00