Місячник з Цивільного захисту

З 17 вересня по 17 жовтня у закладі триває Місячник з Цивільного захисту. Адміністрацією розроблений План заходів, метою яких є забезпечення безпеки, навчання поводженню в екстремальних умовах.
Уже 17 вересня відбулася тренувальна евакуація учасників освітнього процесу, де всі продемонстрували злагодженість у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Відкриті уроки, виховні години, випуски інформаційних газет, практичні заняття з правил дорожнього руху, перегляд відеофільмів, лекції спеціалістів - ось далеко не весь перелік заходів, які будуть проведені для наших учнів протягом Місячника.

Евакуація учнів І зміни

Евакуація учнів ІІ зміни

Спеціально призначена особа з Цивільного захисту по закладу Поліщук О.М. провела бесіду про правила безпеки життєдіяльності та поводження у разі виникнення надзвичайної ситуації для учнів І та ІІ зміни.

Директор закладу провів бесіду з учнями І та ІІ зміни, під час якої нагадав як потрібно діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Дата: 2019-09-17 19:01:55