Семінар слухачів міської школи молодого вчителя "Стажер"

29 жовтня 2019 року у закладі відбувся семінар слухачів міської школи молодого вчителя "Стажер" на тему: "Компетентному учневі - компетентний учитель. Практичні інструменти на кожен день".
 Із вступним словом до присутніх звернулася Дрозд Т.М., методист з навчальних дисциплін, керівник КТЦ "Крок"

Теоретична частина була забезпечена виступом заступника директора з навчально-виховної роботи та керівника міської школи молодого вчителя "Стажер" Олійник Г.В.

Вчитель початкових класів та керівник МО Прибиш С.В. виступила з темою: "Компетентнісний підхід вчителя на уроках в початкових класах".

Виступ вчителя основ здоров'я Щебланової І.В. на тему: "Педагогічний дайджест на уроках основ здоров'я".

Виступ вчителя суспільних дисциплін Назарук Т.Л. на тему: "Креативному учневі - креативний учитель".

Виступ вчителя природничих наук Васильківської О.В. на тему: "Елементи креативності на уроках природничого циклу".

Під час практичної частини, яку провели практичний психолог Завадюк Л.В. та соціальний педагог Гнатюк В.В., учасники семінару  аналізували педагогічні ситуації та визначили професійні компетентності вчителя.

На завершення відбулася робота в групах за фахом на тему: "Планування роботи вчителя. Робота з навчальними програмами і пояснювальними записками до них, шкільною документацією".

Дата: 2019-10-29 18:18:49