13 тиждень НУШ "Зима"

Тринадцятий навчальний тиждень відбувся на позитивній ноті. Діти поринули у вирій веселих ігор, корисних та пізнавальних занять.
Учні 1 - А класу вивчали тематичні слова та демонстрували власні роботи.

Під час уроку фізкультури учні 1 - Б класу грали в гру «Передай сніжку».

1 - Б клас працював над аплікацією «Сипле сніг».

Ранкове коло «Зимовими стежинами» у 1-В класі

Наші турботливі дітки 1-Д класу з допомогою батьків виготовили яскраві годівнички для пернатих, які допомагають птахам пережити люті морози.

Активні команди «Сніговичків» 1-Г  класу та «Ялиночок» 1-В класу взяли участь у веселих змаганнях «Зимові старти».

Гра "Веселий хокей"                                                      Гра "Перевези друга на санчатах"
                  Гра "Передай сніжку"                                                                   "Зимовий флешмоб"

Також на учнів чекав справжній сюрприз, до них у гості завітала Зимонька, яка привітала діток з початком зими, нагородила учасників змагань медалями та подарувала невеличкі подаруночки.

Тиждень закінчився цікавим та пізнавальним майстер-класом, під час якого діти виготовляли веселих сніговичків із соленого тіста.

Дата: 2019-12-09 20:26:53