Новини 2019-2020 н.р.

Андріївські вечорниці

Напередодні свята Андрія Первозваного, 12 грудня 2019 року у закладі відбулися Андріївські вечорниці.

Учні 9-В класу та класний керівник Васильківська О.В. відтворили обряд проведення українських вечорниць, під час якого звучали веселі аутентичні пісні, виконувались запальні танці, ворожили на долю та багато інших забав, що є традиційними для святкування.

Виступ Олексієнко Тетяни, учениці 9-В класу з піснею "Цвіте терен".

Під час перегляду вистави діти мали можливість оцінити красу та велич українських народних костюмів, обрядів та пісень, розширити свої знання з народознавства та зарядитись веселим настроєм. Учні відтворили увесь колорит української культури та мали можливість проявити свої таланти, відчути себе акторами, артистами. Цей захід сприяв духовному розвитку юних особистостей.

Дата: 2019-12-13 22:36:54