Новини 2019-2020 н.р.

Педагогічна рада

13 грудня 2019 року у закладі відбулась педагогічна рада.

Порядок денний

1. "Що таке "булінг" та чому про нього потрібно знати всім?". Доповідач Завадюк Л.В.
2. "Профілактика булінгу як успішна соціалізація учасників освітньо-виховного процесу". Доповідач Гнатюк В.В.
3. "Профілактика булінгу в початковій школі". Доповідач Ратинська І.П.
4. "Профілактика булінгу в середній та старшій школі". Доповідач Неприлюк Н.В.
5. "Роль учнівського самоврядування в профілактиці булінгу". Доповідач педагог-організатор Паламарчук Л.О.
6. Практична частина. Ситуації булінгу. Доповідають Завадюк Л.В. та Гнатюк В.В.
7. "Профілактика булінгу в учнівському середовищі". Доповідач Свідоревич Л.В.
8. Різне.

"Що таке "булінг" та чому про нього потрібно знати всім?". Доповідає практичний психолог закладу Завадюк Л.В.

"Профілактика булінгу як успішна соціалізація учасників освітньо-виховного процесу". Доповідає соціальний педагог закладу Гнатюк В.В.

"Профілактика булінгу в початковій школі". Доповідає голова методичного об'єднання класних керівників 1-4 класів Ратинська І.П.

"Профілактика булінгу в середній та старшій школі". Доповідає голова методичного об'єднання класних керівників 5-11 класів Неприлюк Н.В.

Практична частина. Ситуації булінгу, які були вирішені творчими групами.

Вправа "Скріпочка"

"Профілактика булінгу в учнівському середовищі". Доповідає заступник директора з виховної роботи Свідоревич Л.В.

Голосування про затвердження рішення педагогічної ради.

Учасники зібрання, які доповідали на педагогічній раді.

Дата: 2019-12-13 22:08:09