Місячник дорожнього руху

З 1 по 30 вересня 2020 року в рамках проведення місячника «Увага, діти на дорозі!» у нашому закладі проводилися профілактичні заходи, головною метою яких є збереження життя і здоров'я дітей на дорогах.
Для учнів 1-2 класів було проведено цікаві та рухливі ігри: «Світлофор», «Добіжіть до знака», «Зебра», «Автобуси», «Будь уважним!», «Червоний, Жовтий, Зелений».

Для учнів 3-4 класів було проведено «Шоу-вікторину знавців правил дорожнього руху» та ігри: «Не плутай сторони!», «Заборонено - дозволено», «Увага», «Мій друг - дорожній рух».

Дотримання правил дорожнього руху - один з головних компонентів збереження життя і здоров'я дітей. І хоч місячник закінчився, але робота з вивчення правил дорожнього руху продовжується, адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.

Дата: 2020-10-01 00:16:38