Патріотичний Марафон

Учні 4-Д класу привітали воїнів АТО з Днем захисника України, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

З нагоди Дня козацтва та Дня захисника України педагог-організатор та класний керівник підготували для учнів 3-Д класу веселі та захоплюючі козацькі естафети.

Роботи наших талановитих учнів на тему: "Козаки - лицарі України" .

Учні 2-В класу долучились до флешмобу "Живі символи" в рамках Патріотичного Марафону. Бережемо і цінуємо наші символи, пишаємось, що ми українці.

В рамках Патріотичного Марафону учні нашого закладу закликають всіх читати українською та беруть участь у челленджі "Читаємо українське".

В рамках Патріотичного Марафону, з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва учні нашого закладу створили колаж на тему: "Козаки - лицарі України".

Дата: 2020-10-12 22:47:11