Предметно-методичний тиждень учителів початкових класів

З 09.11 по 13.11.2020 року в нашому закладі проходить предметно-методичний тиждень учителів початкових класів.
09 листопада, у День української писемності та мови, були проведені цікаві, змістовні та патріотичні заходи, на яких учні вчилися берегти найбільший скарб нашого народу - МОВУ.
Квест "Слово до слова - складається мова" провела учителька початкових класів Гула Валентина Миколаївна для своїх другокласників.

Під час вікторини "Знавці української мови" класний керівник 2-Б класу Гречанюк Тетяна Василівна визначила високий рівень знань своїх діток з української мови.

Ільченко Марія Феофанівна, учителька 1-А класу, запросила своїх учнів на змістовний урок "У країні рідної мови".

Класний керівник 4-В класу Колесник Лариса Дмитрівна та педагог-організатор Патичишина Інна Юріївна провели поетичний флеш-моб до Дня української писемності.

Доторкнулись до невмирущого джерела української мови учні 4-Б класу разом із класним керівником Кондратюк Тамарою Вікторівною під час позакласного заняття "Мова - жива скарбниця народу".

10 листопада Масловська Галина Василівна, класний керівник 4-А класу, провела цікавий та повчальний урок, під час якого учні більше дізналися про рід іменників та їх змінювання за числами.

11 листопада для учнів 1-Б класу учителька початкових класів Волошенюк Ольга Миколаївна провела урок по лічбі об'єктів навколишнього середовища та пояснила, як утворюються рівності. А в рамках Дня української писемності та мови учні продемонстрували свої знання та навички.

Цього ж дня учителька початкових класів Станіславчук Інна Михайлівна провела урок, під час якого учні 1-В класу зрозуміли як відбувається лічба до 9 в прямому і зворотному порядку, навчилися порівнювати числа в межах 9, а також дізналися про склад чисел 2 - 9. Під час відзначення Дня української писемності учні продемонстрували свою любов та повагу до рідної мови.

Про роль сім'ї в житті людини та про сімейний родовід більше розповіла учителька початкових класів Веретковська Світлана Вікторівна для учнів 4-Д класу за допомогою конструктора "Лего".

Попадюк Лариса Олександрівна на своєму уроці пояснювала учням 3-Б класу про пряме і переносне значення слів. Також учні під час виразного читання більше дізналися про історію народних легенд.

На уроці української мови учителька початкових класів Ратинська Інна Петрівна для учнів 3-Г класу пояснила, яка різниця між прямим і переносним значенням слів, діти в свою чергу відмінно виконали практичне завдання.

Учні 2-А класу більше дізналися про буквосполучення ЙО та ЬО на уроці, який провела учителька початкових класів Федун Лідія Савівна.

12 листопада під час уроку "Я досліджую світ" учителька початкових класів Кордонська Марина Олександрівна розповіла учням 3-Д класу з чого складається організм людини і які існують системи органів тіла людини.

Під час уроку інформатики у 4-Г класі Пшелуцька Тетяна Анатоліївна, учителька початкових класів, провела інформаційний урок, на якому розповіла про середовище текстового редактора, поєднання елементів на аркуші текстового документа, а також пояснила процес взаємного розміщення тексту, зображень і схем.
У День української писемності та мови учні пригадали відомих українських письменників та письменниць.

13 листопада на уроці "Я досліджую світ" учителька початкових класів Каракой Світлана Григорівна разом з учнями 2-Г класу розглянула різноманітні види дерев, кущів та травянистих рослин, а також пояснила учням різницю між листяними і хвойними рослинами.

У своєму 3-В класі Швець Галина Володимирівна провела конкурс на кращого читця та розповіла в чому полягає милозвучність нашої солов'їної української мови.

З учнями 3-А класу класний керівник Прибиш Світлана Василівна до Дня української писемності та мови підготувала вислови та прислів'я про мову (відео за посиланням https://www.facebook.com/100017172248335/videos/775512466364488/ ).
Під час уроку "Я досліджую світ" учні розібрали ймовірні наслідки власних рішень та поведінки для себе та інших, а також дізналися про те, якими бувають незнайомі плоди і чи варто їх їсти.

Почтар Галина Федорівна, вихователь групи продовженого дня, разом з дітками зробила аплікацію з використанням круп, різноманітних матеріалів та конструктора "Лего".

Дата: 2020-11-14 21:16:09