Декадник математики

В рамках декадника математики в період з 16.11.2020 р. по 27.11.2020 р. в закладі були проведені тематичні заходи.
16 листопада вчителі математики Наконечна Валентина Леонідівна та Захарчук Валентина Володимирівна дистанційно провели інтелектуальну гру для 10-11-х класів "Розумники й розумниці".

18 листопада у 1-Г класі класний керівник Державець Тетяна Андріївна провела "Математичну естафету", під час якої учні більше дізналися про нерівність чисел.

У 1-А класі був проведений "Математичний марафон". Класний керівник Ільченко Марія Феофанівна допомогла учням добре засвоїти додавання і віднімання чисел.

Учні 1-Б класу та класний керівник Волошенюк Ольга Миколаївна приєдналися до декадника математики та провели математичну естафету "У світі цифр".

Станіславчук Інна Михайлівна у своєму 1-В класі організувала математичну естафету "У світі цифр". Учні дуже добре знають геометричні фігури та можуть схематично їх зобразити.

Учні 1-Д класу, класний керівник якого Дроздович Світлана Ігорівна, брали участь у математичній естафеті "У світі цифр".

Було три команди по 9 чоловік: 1 команда - "Бджілки", 2 команда - "Живчики",                          3 команда - "Пізнайки". Обиралися капітани команд.

Учні виконували завдання:
"Домалюй цифри"

"Назви сусідів числа"

"Склади картинку"

"Розв'яжи" та інші.

За чудову та дружню роботу учні були нагороджені медальками.

19 листопада до декадника математики класний керівник 2-В класу Гула В.М. та класний керівник 2-Г класу Каракой С.Г. підготували МАТЕМАТИЧНЕ ШОУ.
  Вальс "Вчать у школі"

Зустріч із королевою математики

Дефіле цифр

Оформлений стенд "Математика в моєму житті" та виконання  акробатичного номеру у виконанні цифри-акробатки 6 чи 9.
Учні із задоволенням відповідали під час математичних завдань.

Захід пройшов на високому рівні. Діти зрозуміли, що життя без математики неможливе.

20 листопада для учнів 6-7-х класів учитель математики Колонюк Ольга Сергіївна провела онлайн інтелектуальну гру "Математичний Олімп".

20 листопада учні 3-А класу та класний керівник Прибиш Світлана Василівна під час декадника математики вирішили пограти в гру "В гостях у казки". Учні із задоволенням пройшли усі етапи цієї захоплюючої гри.

До казкового уроку з математики приєдналися учні 3-Б класу та їх класний керівник Попадюк Лариса Олександрівна. Діти дуже добре вміють додавати та віднімати числа, адже це легко і цікаво.

Також взяли участь в математичній грі «В гостях у казки» учні 3-Г класу, класний керівник Ратинська Інна Петрівна.
«Казкове доміно» прийшлося учням до вподоби. Математичні казкові ребуси діти розгадували з цікавістю. А математичні естафети допомагали учасникам зміцнити не тільки свої знання, а й командний дух.

23 листопада учителі математики Олійник Г.В., Грон Т.М., Неприлюк Н.В., Наконечна В.Л. та Захарчук В.В. організували засідання круглого столу на тему: "Видатні математики".

24 листопада для учнів 5-х класів учитель математики Неприлюк Н.В. провела інтелектуальну математичну гру "Математика - гімнастика для розуму", на якій учні дистанційно вирішували математичні та життєві головоломки.

24.11.2020 р. у рамках декадника математики учитель початкових класів Ратинська Інна Петрівна організувала для учнів 3-Г класу "Один день людини без математики".

25 листопада учитель 2-Б класу Гречанюк Тетяна Василівна разом з учнями організувала МАТЕМАТИЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП.
Робота учнів у групах на математичних зупинках із завданнями.

Математика - це дуже цікавий і потрібний у житті предмет. Саме тому учні із задоволенням пройшли усі математичні зупинки та виконали усі завдання швидко та правильно.

25.11.2020 р. у 2-А класі класний керівник Федун Лідія Савівна разом з дітками провела математичну гру "Вчимося писати цифри правильно".

26 листопада у 3-А класі Прибиш Світлана Василівна, учитель початкових класів, провела конкурс творів "Один день людини без математики".

27 листопада учитель математики Захарчук Валентина Володимирівна та учитель хімії Васильківська Оксана Василівна онлайн провели інтелектуальне шоу для учнів 10-А класу на тему: "Математика і хімія", на якому учні показали вміння практично застосовувати свої знання з математики і хімії в житті.

Конкурс мініпроектів на тему: "Геометричні фігури у чудесах світової культури" серед учнів 8-х класів.

Дата: 2020-12-03 14:52:44