Тиждень безпеки життєдіяльності

В умовах дистанційного навчання на високому рівні був проведений тиждень безпеки життєдіяльності.
Учитель Щебланова Інна Володимирівна дистанційно провела годину спілкування з учнями 11-А класу на тему: "Безпека життєдіяльності людини".

Патичишина І.Ю. у 4-Б класі провела цікавий захід на тему: "Обережно - гриби!".
Учні 1-Б класу взяли участь в дидактичній грі "Скринька безпеки". Під час занять діти отримали корисну інформацію та практичний досвід, який знадобиться їм у повсякденному житті.

19 листопада педагог-організатор Патичишина Інна Юріївна для учнів 4-Г класу провела цікавий та повчальний захід про безпеку життєдіяльності людини. Розповіла які види знаків дорожнього руху існують та разом з учнями виконала вправи, пов'язані з правилами безпеки пішохода на дорозі та в транспорті.

Дата: 2020-11-20 12:17:22