Конкурс імені П. Яцика

Учні нашого закладу взяли участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені П. Яцика. Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.
Конкурс проходить у чотири етапи: шкільний, районний/міській, обласний, підсумковий. Саме у шкільному етапі було визначено п'ять переможців, а саме:

І місце - Лукасевич Дарина, учениця 4-В класу (класний керівник Колесник Л.Д.),

ІІ місце - Каплінська Анастасія, учениця 4-В класу (класний керівник Колесник Л.Д.),

ІІІ місце - Серветнік Вікторія, учениця 4-В класу (класний керівник Колесник Л.Д.), Оріщук Каріна, учениця 4-Г класу (класний керівник Пшелуцька Т.А.), Постовітова Анастасія, учениця 4-Д класу (класний керівник Веретковська С.В.).

Учні проявили свої знання з української мови на високому рівні. Дякуємо учителям, учням та батькам за плідну працю. Бажаємо подальших перемог та гарних знань з української мови.

Дата: 2020-11-23 10:19:18