Педагогічна рада

20 листопада 2020 р. у закладі було проведено засідання педагогічної ради на тему: "Виховання дітей та учнівської молоді в умовах нових стандартів освіти".

План проведення педагогічної ради

1. Доповідь на тему: "Виховання дітей та учнівської молоді в умовах нових стандартів освіти" (доповідач заступник директора з виховної роботи Свідоревич Л.В.).

2. Формування ключових компетентностей учнів 1-4-х класів (доповідач учитель початкових класів Ільченко М.Ф.).

3. Компетентнісний підхід до виховання: компетентність класного керівника, учня 5-8 класів (доповідач класний керівник 6-В класу Кушнір В.В.).

4. Основні напрями в роботі педагогічного колективу щодо формування ключових компетентностей учнів 9-11-х класів (доповідач класний керівник 10-А класу Васильківська О.В.).

5. Виховання учнів в умовах НУШ. Зміст і принципи роботи за технологією "Fishbone" (доповідач соціальний педагог Гнатюк В.В. та практичний психолог Завадюк Л.В.).

Учасники засідання педагогічної ради

Голосування присутніх на педагогічній раді

Дата: 2020-11-23 10:18:20