Свято хліба

01 грудня 2020 року у 3-В класі учитель початкових класів Швець Галина Володимирівна провела урок, який був присвячений величі хліба, що з давніх-давен у великій шані нашого народу.

Виступ учнів з розповіддю про різні види хлібних виробів

Робота учнів у групах під час практичного завдання

Захід пройшов на високому рівні. Учні більше дізналися про історію хліба та особливу увагу приділили вшануванню пам'яті загиблих в часи Голодомору 1932-1933 р.р.
На завершення було запалено свічку пам'яті та хвилиною мовчання усі присутні вшанували всіх невинно  загиблих від голоду в страшні 30-ті роки ХХ століття.

11 грудня 2020 р. у 4-А класі, класний керівник Масловська Галина Василівна, відбувся відкритий виховний захід на тему: "Хліб - це велика святиня".
Учні звернулись до давніх традицій нашого народу, вшанували велич хліба та знову нагадали усім нам, що хліб - це життя!!!
I святкує Україна
Свято хліба, свято хліба!
Знає кожна в нас дитина,
Що у ньому сила дивна.
Хліб святий землі святої
Дає змогу гідно жити,
Милуватися красою,
Світ навколишній любити!
Зростає колос золотий,
Налитий сонцем й небом,
Щоб ми вклонилися йому
І багатіли хлібом.
І кожен день, і кожну мить
Дай, Боже, хліб насущний,
Щоб ми могли у мирі жить,
Щоб не були бездушні.
Молись до хліба, не кидай,
Хай хліб спасінням буде.
Бо не черствіє хліб святий,
Черствіють тільки люди.

Ось і завершилось наше свято. Хліб - це святиня, радість, щастя. І хотілося б його закінчити такими словами народної мудрості: «Поганого хліба немає, погано якщо немає хліба».

Дата: 2020-12-11 21:48:57