Андріївські вечорниці

Класний керівник Гладковська Наталія Володимирівна та учні 8-А класу провели дистанційний виховний захід "Відродження народних традицій на свято Андрія в сучасних українських сім'ях".

Діти із задоволенням повернулися в минуле та відчули всю красу стародавніх українських обрядів. Вони разом із батьками із захопленням та цікавістю втілювали колишні звичаї нашого народу у традиції сучасних сімей.

Матері допомогли приготувати національні страви, а діти спробували відтворити елементи обряду дівочого ворожіння, парубоцьких витівок та кумедного кусання калити, без яких свято Андрія не було б таким цікавим і таємничим.

Ми щиро вітаємо Вас зі святом! Бажаємо міцного здоров'я, любові, злагоди в родинах та Божого благословіння!!!

До свята Андрія також приєдналися учні 1-Г класу та класний керівник Державець Тетяна Андріївна.

Учні проявили величезний інтерес до старовинних українських традицій. Хлопчики проявили свою швидкість та кмітливість, а дівчата - ніжність та чарівність.

Найбільше дітям сподобалась традиція смакування калити. Цей захід вони будуть згадувати з посмішкою на обличчі, адже українські традиції найцінніші.

Дата: 2020-12-14 22:52:40