День Святого Миколая

Наближається улюблена пора всіх дітей - пора зимових канікул, новорічної метушні та подарунків. З особливим нетерпінням усі чекають на перше свято у круговерті щорічних зимових гулянь - День Святого Миколая, покровителя дітей.
Цікаво та весело 18 грудня пройшли заходи до Дня Святого Миколая в нашому закладі.
Учні 1-А класу із класними керівником Ільченко М.Ф. підготували гарну пісню про Миколая та продемонстрували свої новорічні образи.

Учні 3-А класу із класним керівником Прибиш С.В. підготували чудову театральну виставу до Дня Святого Миколая.

Діти ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, розповідали вірші, співали пісні, танцювали.

По закінченню заходу учні отримали подарунки від Святого Миколая та побажання усім гарного настрою, веселих свят та незабутніх зимових канікул.

Також під час виготовлення новорічної іграшки учні були нагороджені подякую за гарну поведінку протягом року та за першу участь у театральній виставі.

Класний керівник 2-Д класу Нечипорук І.О. та педагог-організатор Патичишина І.Ю. підготували захід "Запалюємо зорі для Святого Миколая". Учні проявили величезний інтерес до традицій, гарно виконували усі творчі завдання та квести.

Усі присутні були в захваті від даного заходу, який запам'ятається їм на все життя, а побажання в листі від Миколая обов'язково здійсниться.

Класний керівник Швець Г.В. для учнів 3-В класу організувала квест "Засвіти зірку Святому Миколаю".

Під час квесту діти добре розгадували загадки, відмінно розв'язували математичні завдання та показали чудову командну роботу.

На завершення заходу усі отримали подарунки та були нагороджені медалями за активну участь у квесті.

Класний керівник Державець Т.А. і педагог-організатор Патичишина І.Ю. (в ролі Святого Миколая) організували для учнів 1-Г класу Свято Миколая.
Протягом свята діти дізналися про Святого Миколая в інших країнах світу, розгадували загадки, співали, танцювали, розповідали вірші для Святого Миколая.

Завершенням заходу було вручення подарунків від Миколая усім діткам, що взяли участь в даному заході.

Учні 4-Д класу та класний керівник Веретковська С.В. взяли участь у новорічному квесті до Дня Святого Миколая.

Діти були активними під час участі у конкурсах та квестах. Вони продемонстрували злагоджену командну роботу на протязі усього квесту.

Квест пройшов дуже цікаво та енергійно. І на згадку учні отримали багато позитивних емоцій та вражень.

На згадку вирішили сфотографуватись учні 1-В класу та їх класний керівник Станіславчук І.М.

Діти були одягнені наче казкові герої в новорічній казці.

Прийміть від учнів 2-А класу та класного керівника Федун Л.С. найщиріші вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Учні 1-Б класу привітали усіх з наступаючим Новим 2021 Роком, та вирішили сфотографуватись у своєму новорічному вбранні із класним керівником Волошенюк О.М.

Дата: 2020-12-31 15:57:23