150-річчя Лесі Українки

25 лютого 2021 р. виповнюється 150 років від Дня народження Лесі Українки - видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.
У зв'язку з відзначеннмя 150-річчя поетеси у закладі організували проведення урочистих заходів з нагоди цієї дати.

Оформлено інформаційний стенд "До 150-річчя з Дня народження Лесі Українки".

В 4-Б класі відбувся виховний захід, який організувала класний керівник Кондратюк Тамара Вікторівна.

Свято наповнила цікавою розповіддю педагог-організатор Патичишина Інна Юріївна.

Учні виразно декламували поезію "Конвалія", долучившись до челенджу, присвяченому гордості нашої літератури - Лесі Українці, чиї поезії пройняті щирою любов'ю до України.

Також до віршованого челенджу долучилися учні 2-В клас під час вивчення творчості поетеси.

25 лютого 2021 року учні нашого закладу взяли участь у шкільному конкурсі читців, присвяченому 150-річчю з Дня народження Лесі Українки.
  Діти виявили величезний інтерес до творчості поетеси. Під час конкурсу вони з виразністю та зворушливістю зачитували поезії видатної української письменниці.

По завершенню конкурса усі були нагороджені почесними грамотами за старанне читання віршів Лесі Українки.

26 лютого учні 4-А класу взяли участь в інсценізації казки Лесі Українки "Біда навчить" з нагоди 150-річчя від Дня народження Лесі Українки.
Учні передали усю атмосферу даного твору, за що були нагороджені почесними грамотами учасника вистави.

Дата: 2021-02-26 17:00:35