БЮДЖЕТ ШКІЛЬНИХ ПРОЄКТІВ

УВАГА!
08.02.2021 р. розпочався шкільний етап міського конкурсу «Бюджет шкільних проєктів».
Запрошуємо учнів 5-11-х класів до участі в даному конкурсі. Для цього вам необхідно розробити проєкт, відповідно до обраної тематики, та подати його на розгляд шкільній координаційній раді до 22 лютого 2021 р.
Чекаємо на ваші ідеї!
Шкільна координаційна рада

Тематика проєктів конкурсу «Бюджет шкільних проєктів»:
- інфраструктурні (забезпечення універсального та розумного дизайну приміщень закладів освіти та пришкільних територій, благоустрій зон відпочинку для дітей та підлітків у мікрорайонах міста);
- культурно-мистецькі (організація заходів культурно-мистецького спрямування);
- оздоровчо-спортивні (організація естафет, марафонів, змагань, інших заходів оздоровчо-спортивного спрямування);
- просвітницькі (організація інтелектуальних турнірів, семінарів, форумів, інших заходів науково-просвітницького спрямування);
- соціальні (організація заходів, спрямованих на покращення процесу соціалізації та підтримку незахищених верств населення).

Проєкти повинні відповідати наступним вимогам:
- проєкт не повинен суперечити чинному законодавству України;
- проєкт не повинен містити ненормативну лексику, наклепи, заклики до насильства, зміни конституційного ладу країни тощо;
- проєкт повинен відповідати меті та тематиці Конкурсу;
- проєкт повинен бути реалізований до кінця бюджетного року.

У шкільному етапі конкурсу "Бюджет шкільних проєктів"  фіналістами стали наступні проєкти:
1. "Облаштування мультифункціонального спортивного майданчику школи".
2. "Облаштування спортивної зали школи".
3. "Territory of arts - територія мистецтв (створення сучасного залу мистецтв з новітнім аудіо, відео та світловим обладнанням на базі актової зали школи)".

Серед учнів 5-11-х класів було проведено онлайн-голосування за дані проєкти. Усі учні мали можливість проголосувати за один із проєктів у Viber групі свого класу. В результаті даного голосування перемогу отримав проєкт "Territory of arts - територія мистецтв".

Дата: 2021-03-26 09:51:26