Сімейні цінності

В рамках  тижневика "Сімейні цінності" (з 11.05.2021 р. по 14.05.2021 р.) у закладі проведено заходи, які були спрямовані на пропагування інституту сім'ї, подружньої вірності, відповідального ставлення до родини, виховання підростаючого покоління, ставлення з повагою до батьків та людей похилого віку.
Учні 1-11-х класів оформили фотовиставку "Миттєвості сімейного щастя", яка продемонструвала дружність та щирість кожної родини.

Учні 7-Д класу підготували виховний захід до Дня Матері (відео за посиланням).

Учні нашого закладу є активними учасниками всіх спортивно-масових змагань, адже вони покращують фiзичнi якостi: спритнiсть, швидкiсть, витривалiсть.

Під час тижневика "Сімейні цінності" учнi 4-А класу приймали участь у змаганнях "Старти Надiй", завдяки яким діти виховали в собі сміливість, бажання бути здоровим і сильним.

14.05.2021 р. педагог-організатор Патичишина І.Ю. та учні 3-Б класу разом із класним керівником Червінською Л.О. підготували урочисте свято, присвячене Дню Матері (фото та відео за посиланням).
Діти продемонстрували свою любов до рідної матусі та висловили величезну вдячність за усю турботу, доброту і щирість, яку кожна мама віддає своїй дитині протягом її життя.
Матусі! Будьте щасливими, здоровими та коханими своєю родиною.

Дата: 2021-05-15 21:59:59