Пришкільний табір

З 08.06.2021 р. по 25.06.2021 р. на базі закладу працює пришкільний табір "Подільські вітрила" для учнів 2-4-х класів.
Загони:
№ 1 "Зоренята"
№ 2 "Чомучки"
№ 3 "Фіксики"
№ 4 "Дружба"
№ 5 "Сонечко"
№ 6 "Світлячки"
№ 7 "Козачата"
№ 8 "M&M's"
№ 9 "Невгамовні"
№ 10 "Сміливці"
№ 11 "Посмішка"
№ 12 "Смайлики"
№ 13 "Невгамовні 2"

Відео за посиланням

Відкриття пришкільного табору "Подільські вітрила" з денним перебуванням.

Загін 5 "Сонечко" на екскурсії до Майстерні Карамелі.

Загін 5 "Сонечко" на екскурсії історичними пам'ятками міста.

Загін 5 "Сонечко" на майстер-класі "Творчі рученята".

Загін 5 " Сонечко" на екскурсії у музеї гончарства.

Загін 5 "Сонечко" майстер-клас "Засвіти сонечко своїми руками".

Загін 2 "Чомучки" перегляд фільму в кінотеатрі "Родина".

Психологійчний тренінг "Спілкуємось разом" для загонів пришкільного табору (провели Завадюк Л.В., практичний психолог і Гнатюк В.В., соціальний педагог).

Загін 6 "Світлячки", вихователі Матвійчук Н.Д., Швець Г.В, Дмитришина О.В. "Перший день роботи табору".

08.06.2021 р.  відбулися змагання "Поклик джунглів" між 12 "Смайлики" та 2 "Чомучки" загонами.

Відео за посиланням

Загін 5 "Сонечко" у конкурсі малюнків на асфальті до Дня охорони навколишнього середовища.
Збережемо цей чудовий світ.

Загін 10 "Сміливці" на екскурсії до музею транспорту та мініатюр.

Загін 10 "Сміливці" на екскурсії до Майстерні Карамелі.

Загін 10 "Сміливці" - "Наше дозвілля".

Загін 6 "Світлячки" на майстер-класі по розпису дерев'яної серветниці акрилом. Дякуємо творчій студії "Магік" за чудову атмосферу та море позитивних емоцій.

Загін 4 "Дружба" у музеї гончарного мистецтва імені О. Луцишина.

Загін 4 "Дружба" на екскурсії до Майстерні Карамелі.

Загін 4 "Дружба" під час ранкової зарядки та відпочинок на свіжому повітрі.

Загін 5 " Сонечко" на екскурсії у музеї трамваю.

Загін 5 "Сонечко" командні ігри "Веселі старти".

Загін 6 "Світлячки" - День природи. Діти відвідали Вінницьку обласну станцію юних натуралістів, де познайомилися з екзотичними тваринами та рослинами.

Загін 6 "Світлячки" виконали аплікацію "Ромашкова галявина".

Загін 4 "Дружба" у музеї трамваю. Діти почули історію Вінницького трамваю, побачили, якими були трамваї з початку заснування депо та де їх ремонтують і перевіряють.

Загін 4 "Дружба" відвідали "Ігроманію", щоб пограти в боулінг.

Загін 4 "Дружба" відвідали екскурсію "Станція юних натуралістів".

Загін 4 "Дружба" відвідали телеканал "Віта ТБ".

Музична вітальня в таборі "Подільські вітрила" (провела Назарова О.В., учитель музичного мистецтва).

Загін 10 "Сміливці" на екскурсії у музеї гончарства.

Загін 10 "Сміливці" в кінотеатрі "Родина".

Загін 10 "Сміливці" під час прогулянки схилами Південного Бугу.

Загін 4 "Дружба" відвідали пожежну частину.

Загін 6 "Світлячки" відвідали Майстерню Карамелі.

Загін 6 "Світлячки" грають в боулінг.

Загін 6 "Світлячки" відвідали Вінницьку бібліотеку № 2.

Загін 11 "Посмішка" відвідали телевізійну компанію "Вінниччина".

Загін 11 "Посмішка" на ляльковій виставі.

Загін 11 "Посмішка" відвідали пожежну частину.

Загін 11 "Посмішка" - наше дозвілля.

Загін 11 "Посмішка" відвідали станцію юних натуралістів.

Загін 4 "Дружба" на виставі "Красуня і Чудовисько" в театрі ім. Садовського.

Загін 4 "Дружба" на екскурсії до музею транспорту та мініатюр.

Загін 2 "Чомучки" похід до пожежної частини.

Загін 2 "Чомучки" похід до театру.

Загін 2 "Чомучки" похід до бібліотеки.

За спільної підтримки партнерів-керівників гуртків "Спортивні й позитивні", "Інтернет-розумники", "Чудеса своїми руками", відбувся фізкультурно-оздоровчий захід "Рух - це здорово!".
Програма заходу: квест "Круті ігри" фітнес-руханка, змагання команд з чирлідингу;
апробація естафет "Cool Games", "Ліпсінг-батл", встановлення та фіксація рекордів із виконання базових рухів спортивних ігор "фрізбі" та "бадмінтону";

заняття ортопедичної групи.
По завершенню дійства очікуваним результатом для учасників заходу чекала винагорода за прикладені зусилля.

Проєктна діяльність виявилась цікавою та успішною. Діти набули нового досвіду спільної командної роботи і навчились практично застосовувати різні види рухових активностей для змістовної організації дозвілля.

23.06.2021 р. на території закладу відбулося шоу "Караоке у таборі "Подільські вітрила"", яке складалося з 4-х турів: вибір співака, індивідуальне виконання, фінал, пісня дружби.
Участь у даному шоу приймали 8 загонів, а саме: загін 1 - Онищук Вікторія, загін 2 - Конькова Алла, загін 3 - Авраменко Софія, загін 4 - Пазюк Ольга, загін 5 - Буяр Вікторія, загін 10 - Решетняк Вікторія, загін 11 - Ніколаєнко Аліна і Гоцуляк Василь, загін 13 - Слинько Марія.

Після завершення шоу усі учасники були нагороджені грамотами, а переможець ще й золотою медаллю.

Квест "Україна - моя Батьківщина" до Дня Конституції України.

Добігає кінця табірна зміна 2020-2021 р. у нашому закладі. За цей час вихованці та вихователі табору "Подільські вітрила" відвідали багато різноманітних та цікавих екскурсій. Серед них: музей автотранспорту, музей Пирогова, краєзнавчий музей, музей гончарства, Майстерню Карамелі, бібліотеки № 2 та № 5, майстер-класи, зоопарк і Динопарк.
Усі були дисциплінованими і дружніми, веселими і допитливими, чемними і творчими.
Бажаємо усім веселого і теплого літа, захоплюючих подорожей і гарного відпочинку!

Дата: 2021-06-28 20:19:02