Новини 2021-2022 н.р.

Свято Першого дзвоника

1 вересня - День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Урочиста частина

Виступ директора закладу Паянок Валентини Олександрівни

Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день зі щирого серця хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб 2021-2022 навчальний рік приносив безліч нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм.

Танець "Моя сорочка вишиванка"

Побажання від учнів 1-х класів

Пісня "Дитинства світ"

Королева знань

Ключ знань як подарунок першокласникам

Пісня "Квітка-душа"

Лунає довгоочікуваний перший дзвінок

Вітаємо наших першокласників! Ми раді бачити ваші щирі обличчя, які прагнуть якнайшвидше відкрити для себе світ школи. У шкільному житті на вас чекають не лише уроки та домашні завдання, а ще й екскурсії, класні свята, різноманітні конкурси, спортивні змагання, олімпіади, багато гуртків за інтересами, шкільні концерти та багато іншого. Відкривайте з радістю для себе шкільні двері! Тепер ви теж повноправні жителі Країни знань! Хай ваше життя у ній буде яскравим та радісним!
Учні 1-А класу, класний керівник Колесник Лариса Дмитрівна

Учні 1-Б класу, класний керівник Веретковська Світлана Вікторівна