VinSmart ЦЕНТР

Пізнавальний та розважальний захід "Навчись бачити політику" за ініціативи студенток ДонНУ факультету політології Mary Maievska та Анастасії Борисюк відбувся в Центрі підліткових клубів VinSmart ЦЕНТР. Учасниками заходу були учні 11-Б класу комунального закладу "Вінницький ліцей № 11" разом з класним керівником.
Одинадцятикласники показали себе справжніми знавцями у політичних іграх, вирішенні громадських питань, створенні політичного кандидата та його просування. Було дуже цікаво, корисно і сучасно. Хто ще не визначився з вступом пропонуємо розглянути факультет політології ДонНУ.

З нагоди Дня української писемності та мови у VinSmart ЦЕНТРі для учнів комунального закладу "Вінницький ліцей № 11" відбулася зустріч з вінничанином, поетом-ліриком, музикантом, волонтером Андрієм Штомпелем.
Поезія та пісня завжди надихали українців на боротьбу, адже всю нашу історію ми виборюємо свободу.
Сьогодення української поезії настільки різнобарвне, цікаве й непросте, що кожен присутній, безумовно, відкрив для себе щось нове...

Дата: 2023-11-17 16:37:53