Виставка "Осінь-чарівниця". Акція "Годівничка для птахів"."

Осіння пора - невичерпне джерело натхнення.
Учні 2-А класу надихнулися неповторною красою осені і організували виставку "Осінь-чарівниця".

З настанням осінніх холодів пташкам стає важко знаходити собі їжу. Учні 2-А класу вирішили допомогти пернатим і виготовили годівничку. Хай усім буде тепло і затишно.

Виставка "ОСІНЬ-ЧАРІВНИЦЯ"
Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи.
Ми любимо осінь за яскраві барви природи та довгоочікувані зустрічі з друзями, за лісові галявини, повні грибів, стиглі плоди у садах та трохи сумний дощ за вікном. Золотокоса осінь приносить нам чимало сюрпризів.
Ми віримо в те, що наша виставка «Осінь-чаріаниця» зігріє вас всіх теплими промінцями дитячих сердець.

Пташки - наші маленькі друзі, посланці небес і символи миру. Ми повинні піклуватися про них, допомагати тоді, коли вони самі не в змозі про себе подбати.
З метою виховання любові та бережливого ставлення до природи й пташок пройшла акція «Годівничка для птахів».
Для цього батьки, разом із своїми дітьми виготовляли годівнички та годували птахів.
Як твердить українське прислів'я: «Всяка допомога хороша вчасно», тому з приходом морозів варто пам'ятати про тих, хто дарує нам чарівний спів навесні.

Дата: 2023-11-28 16:55:56