Акція "Подарунок від святого Миколая"

В КЗ "ВЛ № 11" було проведено акцію "Подарунок від святого Миколая". Учні 1-4 класів долучилися до цієї акції та створили магічні боксики для майбутніх власників.
Кожен зміг прийняти на себе роль янгола-помічника і подарувати частинку свого тепла і любові тим, хто цього найбільше потребує.
Відео учнів 1-4 класів під час створення магічних боксиків за посиланням

Наступним етапом був анонс трейлеру майбутнього відео про вручення магічних боксиків від учнів 1-4 класів.
 Далі буде...

Але настав той день, коли нарешті наші магічні боксики знайшли своїх власників. Дякуємо класним керівникам 1-4 класів, їхнім вихованцям та батькам за долучення до акції з нагоди прийдешніх новорічних свят. Дякуємо учителям технологій Петрук І.Г. і Вайс В.В. за організацію майстер-класу з виготовлення оберегів. Нехай добро і радість, якою поділилися учні початкової школи, повернеться сторицею їм у майбутньому.

У 2024 році бажаємо всім нам перемоги, натхнення та міці, щоб відбудовувати та покращувати нашу рідну Україну! Хай ніколи не згасає у серці любов, а жага робити світ та життя кращими лише збільшується! Веселих новорічних свят і мирного неба! Слава Україні! Героям Слава!
(відповідальна за організацію Щебланова І.В., заступник директора з НВР, автор відео Озірна В.О.)

Дата: 2023-12-21 14:53:12