scholl 11 Vinnitsa


Новини 2023-2024 н.р.

НМТ 2024
НМТ-2024 міститиме чотири блоки завдань, три з яких - обов'язкові, а четвертий - на вибір вступника. Обов'язкові навчальні предмети - українська мова, математика, історія України, а на вибір - українська література, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія, фізика та географія. Предмет, тестування з якого вступник/вступниця бажає пройти на вибір, він/вона має вказати під час реєстрації для участі в НМТ.
Модель проведення передбачає, що учасник/учасниця всі чотири предметних тести проходитиме в один день: два до перерви та два після неї. На виконання завдань кожного предметного тесту буде відведено по одній годині.
Після завершення виконання всіх завдань НМТ кожен учасник/кожна учасниця отримає інформацію про кількість набраних ним/нею тестових балів за кожний блок. Для конкурсного відбору використовуватимуться результати з кожного предмета, переведені в шкалу 100-200 балів. Таблиці переведення балів у шкалу 100-200 Міністерство освіти і науки України затвердить завчасно. Отже, одразу після тестування учасник/учасниця знатиме не тільки кількість набраних ним/нею тестових балів, а й зможе зорієнтуватися в тому, якими є його/її результати для вступу. Для всіх спеціальностей буде встановлено коефіцієнти до результатів за кожний блок НМТ. Інформація про значення цих коефіцієнтів міститиметься в Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році.
Як і минулого року, передбачено проведення основних і додаткових сесій. У додаткових сесіях зможуть узяти участь ті вступники/вступниці, які з поважних причин не пройшли тестування під час основних.
Тестування відбуватиметься в спеціально обладнаних комп'ютерних аудиторіях закладів освіти - тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ), створених у населених пунктах як в Україні, так і за її межами.
 
 
 
Графік консультацій для учнів 11-х класів щодо підготовки до національного мультипредметного тесту 2024