Методичні об'єднання вчителів закладу
Педагогічний колектив закладу

Методичне об'єднання учителів початкових класів, асистенти учителів

Методичне обєднання учителів суспільно-мистецьких дисциплін, педагоги-організатори, соціальний педагог

Методичне об'єднання учителів математики, фізики, інформатики

Методичне об'єднання учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури

Методичне об'єднання учителів природничого циклу

Методичне об'єднання учителів фізичної культури, предмету "Захист України, основ здоров'я

Методичне об'єднання класних керівників 1-4-х та 5-11-х класів

Різноманітні вебінари, семінари, тренінги, заходи наради а педради за участю педагогічного колективу
30 березня 2023 року відбувся теоретичний семінар-зустріч педагогічного колективу з консультантом комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської рали» Клавдією Маліцькою.
Мета семінару - визначення траєкторії професійного розвитку педагогічних працівників, удосконалення власних професійних компетентностей відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 23.12.2020 р. № 2736-20 щодо реалізації завдань національно-патріотичного, військово-патріотичного та громадянського виховання, формування ціннісних орієнтирів (соборність, самобутність, воля, гідність) та утвердження української національної та громадянської ідентичності, закріплених у Законі України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності» № 2834-ІХ 13.12.2022 року.
Педагоги розглянули зміст загальних та професійних компетентностей. Консультант Клавдія Маліцька розкрила особливості рис менталітету українців, зробила історичний огляд процесу та механізмів антиукраїнської політики московитів щодо викорінення української ідентичності з часів середньовіччя і включно в ХХ-ХХІ ст. і, зокрема, в умовах російсько-української війни.
Особливі акценти були розставлені на ідеології рашизму, політиці геноциду, етноциду, які застосовує вкотре московитська імперська державна машина проти українського народу, Української держави.
Педагоги отримали рекомендації щодо напрямів, змісту самоосвітньої діяльності, організації освітньої діяльності.

Корисний, цікавий та емоційний тренінг "Особливості інклюзивного навчання в системі освіти й формування толерантного ставлення до дітей з ООП" пройшов у закладі 28 березня 2023 року, де піднімалися питання толерантності й інклюзивної освіти, а також розвивалися навички роботи з дітьми з ООП.
Досвідом поділилася керівник методичного об'єднання асистентів учителів Лариса Тимощук, асистенти вчителів провели корисні вправи для педагогів закладу для кращого розуміння себе, дітей з ООП та вчили налагоджувати з ними ефективну взаємодію.

Тренінги "Ресурси для відновлення в умовах дистанційної роботи" - так розпочався тиждень канікул для учителів, де наші педагоги вдосконалювали свою майстерність, обмінювалися ідеями, релаксували в колі однодумців. Розділивши колектив на 4 групи, психологи Захарчук Т.В., Нечипорук І.О., Державець Т.А. та соціальний педагог Гнатюк В.В. створювали з учителями "Будинок успішної комунікації", "Піраміду почуттів", вчили пізнавати та аналізувати себе як особистість, виконували вправи "Карусель", "Чарівний сад" та інші. Енергійні та завзяті вчителі початкових класів Ткач Н.Д., Волошенюк О.М., Дроздович С.І., Притуляк К.А. провели вправи на фізичне розвантаження під час дистанційного навчання. Перший день канікул пройшов цікаво, весело, результативно!

З 27 березня по 30 березня команда педагогічних працівників КЗ "ВЛ № 11" взяла участь у благодійному турнірі з волейболу серед працівників навчальних закладів міста.
Учителі нашого закладу не лише продемонстрували витривалість, стійкість, командний дух, а й підтримали Збройні Сили України.
Добрі справи не залишаються непоміченими - вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Команда нашого закладу впевнена, що їхній приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ми даруємо не просто матеріальні цінності, а даємо надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.
За організацію дякуємо:
Департаменту освіти Вінницької міської ради, Вінницькій міській організаціі профспілки працівників освіти і науки України та адміністраціі комунального закладу «Вінницький ліцей №31», на базі якого відбувся турнір.

31 березня 2023 року відбулося засідання педагогічної ради на тему: "Формування та реалізація індивідуальної освітньої траєкторії".

Заступник директора з НВР Щебланова І.В. під час виступу ознайомила присутніх з основною метою індивідуальної освітньої траєкторії - аналіз поняття «індивідуальної освітньої траєкторії» як засобу реалізації особистісного підходу до професійного саморозвитку педагога з метою підвищення кваліфікації; виявлення засобів, шляхів і цілей проектування та моделювання особистої освітньої траєкторії у контексті цілісної системи безперервної освіти з використанням інноваційних технологій.
Учасниками педагогічної ради були працівники закладу Гриценюк О.І., Зорук М.В., Дроздович С.І., Поліщук О.Ю., Станіславчук І.М., Колесник Л.Д., які підготували цікавий матеріал та поділилися досвідом з даної теми.