Переможці олімпіад

Впродовж січня-лютого 2024 року учні нашого закладу брали участь в IIІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Призові місця здобули 4 учня з таких предметів:

Паланська Тетяна Василівна, учениця 9-Б класу, зайняла І місце з історії (учитель Кушнір В.В.), ІІ місце з географії (учитель Єсипенко Л.В.), ІІІ місце з біології (учитель Паянок В.О.).

Баран Емма Сергіївна, учениця 10-А класу, зайняла ІІ місце з історії (учитель Назарук Т.Л.).

Кулеша Олеся Олександрівна, учениця 9-В класу, зайняла ІІ місце з географії (учитель Єсипенко Л.В.).

Гумен Марія Дем'янівна, учениця 10-А класу, зайняла ІІІ місце з трудового навчання (технології) (учитель Вайс В.В.), ІІ місце з української мови та літератури (учитель Дмитришина О.В.).

Щиро вітаємо переможців та їх наставників! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії та успіхів. Нехай завжди буде незгасним інтерес до навчання і досягнення великих висот!

Дата: 2024-03-06 13:40:13