День св. Миколая

Цьогоріч українці святкують День святого Миколая 6 грудня. Учні нашого закладу також долучилися до новорічних заходів, присвячених Дню св. Миколая.
Дякуємо нашим захисникам та захисницям за те, що оберігають і обороняють нас, що дає нам можливість відчути святковий дух.

Учні 6-А класу та класний керівник Наталія Гладковська щиро вітають усіх із Днем Андрія Первозванного.
Учням 5 -х класів св. Миколай подарував радість та гарний настрій і цей день, дійсно, став святковим.
Учні 4-Д класу щиро вітають усіх із Днем святого Миколая!

В очікуванні свята...
Прикрашання новорічної ялинки членами УНР КЗ "ВЛ № 11".

Учні початкових класів взяли участь у акції "Подарунок від Миколая" та побували в ролі янголяток - його помічників.
Діти подарували частинку свого тепла і любові тим, хто цього найбільше потребує.
Хай у дитячих очах ніколи не згасає вогник віри у диво!

Наші маленькі янголята з 4-А також допомогають святому Миколаю збирати подаруночки для діточок.

Учні 4-Б класу виготовляли адвент- календар до свят.
В комірках чи конвертах були розміщені цікаві та оригінальні завдання. Створюємо святкову атмосферу разом!

Учнівська незалежна рада вітає всіх учнів закладу з чудовим святом - Днем святого Миколая. Бажають солодких подарунків та приємних сюрпризів. Нехай в житті завжди буде місце для дива! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир і злагоду. УНР провели акцію "Подарунок від святого Миколая".

"Лист українських дітей до св. Миколая" (учениця 4-В класу Ірина Колосовська).

Дата: 2023-12-07 14:13:16