Наші здобутки

14-16 березня 2019 року в місті Києві відбулася Х Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2019", у якій брали участь 12 країн світу.

Наш заклад представив методичний посібник "Умови соціалізації особистості в закладі загальної освіти", за що був нагороджений золотою медаллю та Дипломом Національної академії педагогічних наук України та Інституту модернізації змісту освіти.

Учні 10-Б класу комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради» у І семестрі 2018-2019 н.р. брали участь у всеукраїнському Проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» в рамках Програми соціального партнерства ДТЕК.

22-23 січня в м. Одесі відбувся фінальний захід, де учні презентували свої досягнення за Проектом.
За результатами конкурсу серед 12 міжрегіональних класів міст України, команда виборола достойне місце і була нагороджена почесним дипломом.

18-20 березня 2014 р. у приміщенні Виставкового центру "Київ Експо Плаза"
відбулась V Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2014 ", яку проводила
компанія "Виставковий світ" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки
України, Національної академії педагогічних наук України.
Виставка презентувала громадскості, педагогам, науковцям широкий спектр
досягнень національної системи освіти, творчі здобудки педагогічних і наукових
колективіву інноваційній модернізації галузі освіти, що стане початком до
народження нових ідей з питань розвитку міжкультурного освітнього діалогу.
Творчий колектив учителів нашого закладу під керівництвом директора
Середюка В.В. та заступника директора з навчально-виховної роботи
Поліщук О.М. представив на конкурс інноваційну роботу "Підвищення
інформаційної компетентності учня шляхом підвищення інформаційної
грамотності вчителя", яка гідно була оцінена членами міжнародного
журі та отримала золоту медаль переможця у номінації "Сучасні
програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти".

Наш заклад взяв участь у конкурсі Шостого міжнародного форуму "Інноватика в сучасній освіті", який відбувся 21-23 жовтня у Києві.
Ми стали лауреатами, отримавши диплом ІІІ ступеня за представлену роботу в номінації "Комплексна система військово-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді".

Також  творчий колектив закладу нагороджений дипломом за активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти.

Наш заклад взяв участь у Шостій Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2015", яка відбувалась 12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Ми стали переможцями, отримавши золоту медаль за представлену роботу в номінації "Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді".

16-18 березня 2017 р. у Києві проходила VІІІ Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2017 ", яку проводила компанія "Виставковий світ" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. На виставці були представлені навчальні заклади з 14 країн світу: Польщі, Канади, Чехії, Латвії, Словенії, Австрії, Німеччини, США, Франції та інших.

Виставка презентувала громадськості, педагогам, науковцям широкий спектр досягнень національної та світової систем освіти, творчі здобудки педагогічних і наукових колективів у інноваційній модернізації освіти.

Творчий колектив учителів нашого закладу під керівництвом директора Середюка В.В. та заступника директора з навчально-виховної роботи Поліщук О.М. представив на конкурс роботу "Інноваційні підходи до виховання громадянина-патріота в загальноосвітньому навчальному закладі", яка гідно була оцінена членами міжнародного журі та отримала золоту медаль переможця у номінації "Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді".

/></div> <div align=