Наші здобутки

18-20 березня 2014 р. у приміщенні Виставкового центру "КиївЕкспоПлаза" відбулась V Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2014 ", яку проводила компанія "Виставковий світ" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Виставка презентувала громадскості, педагогам, науковцям широкий спектр досягнень національної системи освіти, творчі здобудки педагогічних і наукових колективіву інноваційній модернізації галузі освіти, що стане початком до народження нових ідей з питань розвитку міжкультурного освітнього діалогу.

Творчий колектив учителів нашого закладу під керівництвом директора  Середюка В.В. та заступника директора з навчально-виховної роботи Поліщук О.М. представив на конкурс інноваційну роботу "Підвищення інформаційної компетентності учня шляхом підвищення інформаційної грамотності вчителя", яка гідно була оцінена членами міжнародного журі та отримала золоту медаль переможця у номінації "Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти".

Наш заклад взяв участь у конкурсі Шостого міжнародного форуму "Інноватика в сучасній освіті", який відбувся 21-23 жовтня у Києві.
Ми стали лауреатами, отримавши диплом ІІІ ступеня за представлену роботу в номінації "Комплексна система військово-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді".

Також  творчий колектив закладу нагороджений дипломом за активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти.

Наш заклад взяв участь у Шостій Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2015", яка відбувалась 12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Ми стали переможцями, отримавши золоту медаль за представлену роботу в номінації "Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді".

16-18 березня 2017 р. у Києві проходила VІІІ Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2017 ", яку проводила компанія "Виставковий світ" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. На виставці були представлені навчальні заклади з 14 країн світу: Польщі, Канади, Чехії, Латвії, Словенії, Австрії, Німеччини, США, Франції та інших.

Виставка презентувала громадськості, педагогам, науковцям широкий спектр досягнень національної та світової систем освіти, творчі здобудки педагогічних і наукових колективів у інноваційній модернізації освіти.

Творчий колектив учителів нашого закладу під керівництвом директора Середюка В.В. та заступника директора з навчально-виховної роботи Поліщук О.М. представив на конкурс роботу "Інноваційні підходи до виховання громадянина-патріота в загальноосвітньому навчальному закладі", яка гідно була оцінена членами міжнародного журі та отримала золоту медаль переможця у номінації "Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді".

/></div> <div align=

Результати участі учнів закладу в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад:

№ з/п ПредметПІП учня Клас Місце ПІП вчителя, який підготував
 1Українська мова та література Лещенко Олена Валентинівна 10-АІІІ Поліщук О.М.
 2 Історія Грущенко Анастасія Миколаївна 11-А ІІ Кушнір В.В.
 3 Біологія Лещенко Олена Валентинівна  10-А І Матвійчук Н.Д.