scholl 11


Новини 2020-2021 н.р.

Наші здобутки
Незважаючи на пандемію та дистанційну форму навчання учні нашого закладу приймають активну участь у міських заходах.
6 травня учениця 10-А класу Чайнюк Христина пройшла реєстрацію на еко-квест, який ініціювала міська рада.
Окрім фахових запитань, які перевірили екологічну грамотність, учні закладу проявили громадянську свідомість під час прибирання прилеглої до школи території. 
 
У результаті Чайнюк Христина стала переможницею у міському етапі еко-квесту, за що була нагороджена грамотою міської ради та пам'ятним подарунком.  
 
 

Учні 4-Д, 5-А та 5-Б класів взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови "На урок", за що були нагороджені дипломами та сертифікатами учасника.

 
 
Організатор заходу, учитель англійської мови Хмельовська М.М., отримала свідоцтво про підготовку 7 переможців у VIII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На урок".

Диплом ІІ ступеня                           

Диплом ІІІ ступеня          Сертифікат учасника
Добровольська Анна (4-Д)
Кондрахін Володимир (4-Д)
Милинчук Адріан (4-Д)
Сивак Анастасія (5-А)
Єременко Віталіна (5-Б)
Мартинюк Іван (4-Д)
Романов Дмитро (5-А)
Олійник Кіра (5-А)
 Штупун Михайло (5-А) 

 

В 2020-2021 н.р. учні 5-7-х класів нашого закладу взяли щорічну активну участь у XII Всеукраїнському конкурсі українознавства "Патріот", у якому виявили ґрунтовні знання з української мови та літератури.

 
 
За що й були нагороджені відповідними сертифікатами та пам'ятними подарунками.
Сертифікатом нагороджена Гладковська Наталія Володимирівна, учитель української мови та літератури, яка опікується даним конкурсом у нашому закладі.
Вітаємо учасників! Сподіваємося, що участь у конкурсі стане додатковою мотивацією на шляху пізнання нового, додасть позитивних емоцій та цікавого досвіду.
 
 
Природнича гра "Геліантус" - це одна із найулюбленіших інтелектуальних змагань учнів нашої школи. У минулому 2019-2020 н.р. приймали участь 117 учнів 4-х, 6-х, 8-х, 11-х класів.
Не зважаючи на те, що результати змагань були відомі вже у новому навчальному році, вони були вражаючі. Майже 70% всіх респондентів були переможцями на шкільному рівні, а деякі учні уже в 6-му класів здобули грамоти з хімії та нагороджені дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів.
  Учні 4-А класу були нагороджені дипломами і медалями за участь у грі "Геліантус".
 
 
У літературно-мистецькій премії журналу "Вінницький край" "Струна на арфі України" імені Олександри Бурбело дипломом І ступеня у номінації "За кращий поетичний твір" була нагороджена Гладковська Діана, учениця 8-А класу, а також золотою медаллю за І місце у номінації "Поезія".
 
 
6 жовтня 2020 р. учні нашого закладу взяли участь у міському чемпіонаті пізнавально-розвиваючої гри "Нон-Стоп".
Учасниками чемпіонату були учні 10-А класу:
Вдовцова Вероніка
Бугайчук Олександр
Чайнюк Христина
Бондар Софія
Світельський Андрій
  
  
 
 
 

Учні нашого закладу взяли участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені П. Яцика. Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.
Конкурс проходить у чотири етапи: шкільний, районний/міській, обласний, підсумковий. Саме у шкільному етапі було визначено п'ять переможців, а саме:

І місце - Лукасевич Дарина, учениця 4-В класу (класний керівник Колесник Л.Д.), 

ІІ місце - Каплінська Анастасія, учениця 4-В класу (класний керівник Колесник Л.Д.),

 

 

ІІІ місце - Серветнік Вікторія, учениця 4-В класу (класний керівник Колесник Л.Д.), Оріщук Каріна, учениця 4-Г класу (класний керівник Пшелуцька Т.А.), Постовітова Анастасія, учениця 4-Д класу (класний керівник Веретковська С.В.).

 

 

Учні проявили свої знання з української мови на високому рівні. Дякуємо учителям, учням та батькам за плідну працю. Бажаємо подальших перемог та гарних знань з української мови.

 

 

Учні нашого закладу взяли участь у ХХІ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв "Сурми Звитяги".
Учасники конкурсу були нагороджені дипломами та грамотами, а саме:
Диплом лауреата І ступеня - Олексієнко Тетяна, Головащенко Денис, Гладковська Діана, Кордонська Марина (учитель початкових класів).
Диплом лауреата ІІ ступеня - Хмельовська Марина (учитель англійської мови), Чайка Марія, Данилюк Каріна, Жукотанська Діана, Маркова Ірина.
Диплом учасника - Шумякова Анастасія.
Грамоти - дует: Чайка Марія та Данилюк Каріна.
 
Такий фестиваль сприяє формуванню в молоді високих, духовних якостей на основі національно-культурних традицій; утвердження національно-патріотичного виховання, пропаганда здорового способу життя на основі національних звичаїв і традицій, збереження історико-культурного та духовного надбання. 
 
 
 УВАГА!
08.02.2021 р. розпочався шкільний етап міського конкурсу «Бюджет шкільних проєктів».
Запрошуємо учнів 5-11-х класів до участі в даному конкурсі. Для цього вам необхідно розробити проєкт, відповідно до обраної тематики, та подати його на розгляд шкільній координаційній раді до 22 лютого 2021 р.
Чекаємо на ваші ідеї!
Шкільна координаційна рада
 
 
Тематика проєктів конкурсу «Бюджет шкільних проєктів»:
інфраструктурні (забезпечення універсального та розумного дизайну приміщень закладів освіти та пришкільних територій, благоустрій зон відпочинку для дітей та підлітків у мікрорайонах міста);
культурно-мистецькі (організація заходів культурно-мистецького спрямування);
оздоровчо-спортивні (організація естафет, марафонів, змагань, інших заходів оздоровчо-спортивного спрямування);
просвітницькі (організація інтелектуальних турнірів, семінарів, форумів, інших заходів науково-просвітницького спрямування);
соціальні (організація заходів, спрямованих на покращення процесу соціалізації та підтримку незахищених верств населення).
 
 
Проєкти повинні відповідати наступним вимогам:
- проєкт не повинен суперечити чинному законодавству України;
- проєкт не повинен містити ненормативну лексику, наклепи, заклики до насильства, зміни конституційного ладу країни тощо;
- проєкт повинен відповідати меті та тематиці Конкурсу;
- проєкт повинен бути реалізований до кінця бюджетного року.
 
 
У шкільному етапі конкурсу "Бюджет шкільних проєктів"  фіналістами стали наступні проєкти:
1. "Облаштування мультифункціонального спортивного майданчику школи".
2. "Облаштування спортивної зали школи".
3. "Territory of arts - територія мистецтв (створення сучасного залу мистецтв з новітнім аудіо, відео та світловим обладнанням на базі актової зали школи)".
 
Серед учнів 5-11-х класів було проведено онлайн-голосування за дані проєкти. Усі учні мали можливість проголосувати за один із проєктів у Viber групі свого класу. В результаті даного голосування перемогу отримав проєкт "Territory of arts - територія мистецтв".
 
 
 
 
  Сертифікація педагогічних працівників - це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника (зокрема й з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання), що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи. Уся процедура сертифікації від моменту реєстрації до фінального тестування тривала близько року, тож від усіх учасників знадобилися витримка й терпіння.
Виявили бажання та гідно пройшли сертифікацію такі педагоги початкових класів нашого закладу:
 
Ільченко Марія Феофанівна
 
Колесник Лариса Дмитрівна
 
 Ратинська Інна Петрівна
 
Станіславчук Інна Михайлівна
 
Веретковська Світлана Вікторівна
 
Нечипорук Ірина Олександрівна
 
 Кордонська Марина Олександрівна 
 

20 учасників міського конкурсу молодих педагогів "Надія - 2021" презентували журі професійні лайфхаки, ідеї уроків, які проходять на одному диханні та рекламували свій предмет. Переможців визначало незалежне журі, до складу якого увійшли не тільки відомі освітяни, а й представники громадських організацій.

Кращих з кращих нагородили грамотами, а переможців ще й невеличкою премією. 

 
 
Вітаємо нашу колегу, учителя української мови та літератури Поліщук Олену Юріївну, яка стала фіналісткою конкурсу "Надія - 2021". Ми впевнені, що досвід участі в даному заході Вас багато чому навчив. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому - вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів Вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!
 
 
  
 
Учні нашого закладу прийняли участь у VI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На урок" з біології, за що були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а також сертифікатами такі  учасники:
Диплом І ступеня - Панфьоров Богдан, 7-В; Гладковська Діана,  7-А;
Диплом ІІ ступеня - Кучер Галина, 7-Г; Дмитрієва Вікторія, 7-В; Ткачук Софія, 7-Б; Рисинець Андрій, 7-Б;
Диплом ІІІ ступеня - Михайлов Артем, 7-В; Амонс Валерія, 7-Б.
Також, учитель біології Матвійчук Н.Д. отримала свідоцтва про підготовку унів до інтернет-олімпіади.
 
   
У міському фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров'я!», у номінації «Конкурс відеороликів», переможцями стали такі учні:
Романова Маргарита, учениця 7-Г класу - ІІ місце;
Ткачук Софія, учениця 7-Б класу - ІІ місце.
 
 
У міському конкурсі поетів-початківців «Зелене гроно» переможцями стали такі учні:
Патій Олександр, 10-й кл. - ІІ місце, 
Головащенко Денис, 11-А кл. - ІІ місце,
Гладковська Діана, 7-А кл. - ІІІ місце.
 
 
З радістю та вдячністю повідомляємо про успішне завершення І етапу (шкільного) конкурсу "Молодь обирає здоров'я!". Призерами стали такі учасники:
Романова Маргарита, 7-Г кл.,
Ткачук Софія, 7-Б кл.,
Куцак Поліна, 5-Б кл.,
Куцак Мар'яна, 3-Г кл.,
Кухарець Анастасія, 5-Г кл.
Авторські роботи для участі у ІІ (міському) етапі конкурсу були надіслані 22.04.2020 р. Бажаємо успіхів та вагомих здобутків!

  
 
Для участі у Всекраїнському конкурсі "Я гордий тим, що українець зроду" (м. Київ) були надіслані роботи таких учнів:
Мовчан Марія, 5-Г кл. (проза),
Железнова Маргарита, 6-Д кл. (проза),
Ковальська Діана, 6-Д кл. (поезія),
Гладковська Діана, 7-А кл. (поезія). 
 
 
Готуємось до участі у Всеукраїнському конкурсі ім. О. Бурбело "Струна на арфі України" (м. Вінниця). В КУ "Міський методичний кабінет" були надіслані роботи таких учнів:
Мовчан Марія, 5-Г кл. (проза),
Железнова Маргарита, 6-Д кл. (проза).
 
 
Для участі у міському конкурсі поетів-початківців «Зелене гроно» були надіслані роботи таких учнів:
Ковальська Діана, 6-Д кл.,
Жукотанська Діана, 6-Б кл.,
Грушко Віталій, 7-А кл.,
Головащенко Денис, 11-А кл.,
Гладковська Діана, 7-А кл..
 
 
Запрошуємо до участі всіх бажаючих. 
 
 
Учні нашого закладу Сухій Сніжана та Олексієнко Тетяна прийняли участь в обласному фестивалі-конкурсі мистецтв «Сурми звитяги», де посіли призові місця. Олексієнко Тетяна на конкурсі посіла І місце, а Сухій Сніжана - ІІІ місце.
 
15 листопада 2019 року команда нашого закладу прийняла участь у чемпіонаті зі стрільби кульової, присвяченої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. Команда зайняла 2 місце.
 
Учасники чемпіонату були: Артюх Вероніка, 9-В кл., Бугайчук Олександр, 9-А кл., Панчук Дар'я, 7-Б кл. та супроводжуючий вчитель Косьяненко В.Є.
 
 
   14-16 березня 2019 року в місті Києві відбулася Х Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2019", у якій брали участь 12 країн світу.

 

 

 

 

  Наш заклад представив методичний посібник "Умови соціалізації особистості в закладі загальної освіти", за що був нагороджений золотою медаллю та Дипломом Національної академії педагогічних наук України та Інституту модернізації змісту освіти. 

 

Учні 10-Б класу комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради» у І семестрі 2018-2019 н.р. брали участь у всеукраїнському Проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» в рамках Програми соціального партнерства ДТЕК.
22-23 січня в м. Одесі відбувся фінальний захід, де учні презентували свої досягнення за Проектом.
За результатами конкурсу серед 12 міжрегіональних класів міст України, команда виборола достойне місце і була нагороджена почесним дипломом.

 
 
 
18-20 березня 2014 р. у приміщенні Виставкового центру "Київ Експо Плаза"
відбулась V Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2014 ", яку проводила
компанія "Виставковий світ" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки
України, Національної академії педагогічних наук України.
Виставка презентувала громадскості, педагогам, науковцям широкий спектр
досягнень національної системи освіти, творчі здобудки педагогічних і наукових
колективіву інноваційній модернізації галузі освіти, що стане початком до
народження нових ідей з питань розвитку міжкультурного освітнього діалогу.
Творчий колектив учителів нашого закладу під керівництвом директора
Середюка В.В. та заступника директора з навчально-виховної роботи
Поліщук О.М. представив на конкурс інноваційну роботу "Підвищення
інформаційної компетентності учня шляхом підвищення інформаційної
грамотності вчителя", яка гідно була оцінена членами міжнародного
журі та отримала золоту медаль переможця у номінації "Сучасні
програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти".
   
 
Наш заклад взяв участь у конкурсі Шостого міжнародного форуму "Інноватика в сучасній освіті", який відбувся 21-23 жовтня у Києві.
Ми стали лауреатами, отримавши диплом ІІІ ступеня за представлену роботу в номінації "Комплексна система військово-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді".

Також  творчий колектив закладу нагороджений дипломом за активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти. 

 

 

Наш заклад взяв участь у Шостій Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2015", яка відбувалась 12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва. 

Ми стали переможцями, отримавши золоту медаль за представлену роботу в номінації "Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді". 


 
    
16-18 березня 2017 р. у Києві проходила VІІІ Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2017 ", яку проводила компанія "Виставковий світ" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. На виставці були представлені навчальні заклади з 14 країн світу: Польщі, Канади, Чехії, Латвії, Словенії, Австрії, Німеччини, США, Франції та інших. 

Виставка презентувала громадськості, педагогам, науковцям широкий спектр досягнень національної та світової систем освіти, творчі здобудки педагогічних і наукових колективів у інноваційній модернізації освіти.

Творчий колектив учителів нашого закладу під керівництвом директора Середюка В.В. та заступника директора з навчально-виховної роботи Поліщук О.М. представив на конкурс роботу "Інноваційні підходи до виховання громадянина-патріота в загальноосвітньому навчальному закладі", яка гідно була оцінена членами міжнародного журі та отримала золоту медаль переможця у номінації "Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді".


 /></div> <div align=