scholl 11 Vinnitsa


Новини 2023-2024 н.р.

Наші здобутки

23 квітня 2024 року команда нашого закладу виборола ІІІ місце у змаганнях «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу. Вітаємо переможців!

 

16-17 квітня учні нашого закладу взяли участь у відкритому чемпіонаті з легкої атлетики та показали гарні результати.

 

Подяку від імені Департаменту культури Вінницької міської ради отримала Паланська Тетяна, учениця 9-Б класу, за активну участь у дитячо-юнацькому конкурсі патріотичної творчості "Все буде Україна!".
Щиро радіємо за Тетяну та бажаємо нових успіхів та натхнення.

 

У 2023-2024 н.р. наш заклад був учасником просвітницького проєкту "Прозора школа" Офісу доброчесності НАЗК, спрямованого на створення доброчесного та прозорого середовища в школах України.
За участь у проєкті КЗ "ВЛ № 11" отримав грамоту та сертифікат учасника. Продовжуємо працювати для втілення спільної мети!

 

Вітаємо Ваколюка Сергія Леонідовича, вчителя фізичної культури та предмета "Захист України" з перемогою у змаганнях із кульової стрільби!!!!

Учні КЗ «ВЛ № 11» стали призерами багатожанрового конкурсу мистецтв «ТЕРИТОРІЯ ТВОРЧОСТІ»: Гумен Марія, 10-А клас, Притула Дарія, 10-Б клас, Тарковський Артем, 11-А клас, Дмитрієва Вікторія, 11-А клас.
Вітаємо переможців та їх наставників Станкевич Н.М., Назарову О.В. і Баглай О.П
.

 

 

Учні 2-Б, 3-Д, 4-А, 4-В класів взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На урок" з англійської мови. За результатами олімпіади отримали: 16 дипломів першого ступеня, 6 дипломів другого ступеня, 2 дипломи третього ступеня, 8 сертифікатів учасника.
Дякуємо учасникам!

 

КЗ "ВЛ № 11" нагороджений золотою відзнакою української федерації "Спорт заради розвитку".

 

Учні нашого закладу долучились до встановлення Національного рекорду "Єднання" до Всесвітнього дня дітей.

  

Переможці шкільного етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика у 2023-2024 н.р.

  

26 травня у приміщенні підліткового клубу "Гараж 77" відбувся захід "Зоряний олімп", де грамотами та подяками відзначили 38 учнів та 20 педагогів ліцею №11 у таких номінаціях: "Учень року", "Лідер року", "Спортивна гордість", "Творча особистість", "Інтелектуал року", "Активіст року" "Вибір серцем" та "Надійна підтримка". Ці учні - переможці та призери Всеукраїнських олімпіад та міських конкурсів, з них 8 учнів стали стипендіатами міського голови Сергія Моргунова. Подяками відзначили педагогів ліцею, які наполегливо працювали і готували дітей до різних заходів, проєктів та конкурсів. Крім того,  було вручено подяки Центру найактивнішим ліцеїстам Панфьорову Богдану та Кісіль Марії за плідну співпрацю та участь в організації та проведенні загальноміських заходів.

https://www.facebook.com/100014388671052/videos/3494133667575171/

 
 
 
 24.05.2023 вітали переможців міських та обласних олімпіад на святі Талант року - 2023. На заході були присутні випускниці 11-А та 9-Б класів Скалова Карина та Баран Емма. Вітаємо! Пишаємось!
 
 

 

 

Учень 10-Б класу Шаповал Артем зайняв І місце на чемпіонаті України з акробатики, який відбувся у Вінниці 16-19.05.2023.

 
 
 Учні 5-х класів взяли участь у розважально-освітній грі "Дитячий Flash Quiz. Традиції англомовних країн".
 
 
 
Учні нашого закладу взяли участь у ІІ етапі чемпіонату міста "Що? Де? Коли?".
Вітаємо нашу команду 10-х класів! Ми в десятці найсильніших команд області. Із 43- х команд - 8 місце.

 
 
20.04.2023 року відбувся І міський турнір зі "Світу громад" для старшокласників.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Учні 10-Б класу разом з учителем історії Назарук Тетяною Леонідівною взяли участь у історичному квізі, що проводив Відділ молодіжної політики ВМР разом з ЗЕМолодіжкою Вінниччини, під час якого прокачали свої знання з історії України і зайняли 1 місце!!!
  
 
  
 


10 грудня КЗ "ВЛ № 11" отримав квіти від Flowers4school.
Це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.
 
 
 
  
 
22 квітня відбувся ІІ етап обласного конкурсу наукових робіт з природничих наук для учнів закладів середньої, професійно- технічної та фахової передвищої освіти. Учениця 8-Г класу Скрипнюк Тетяна успішно захистила свій науковий проєкт на тему: "Рослини-алергени пришкільної території", здобувши І місце. Керівники проєкту вчителі біології Матвійчук Н.Д та Скрипнюк Н.В. Вітаємо Тетяну, бажаємо подальших творчих досягнень!
 
 
 
 
Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом на відкритому чемпіонаті міста з легкої атлетики (вчителі фізкультури Папіж Г.О., Ваколюк С.Л.).
 
 
 
 
 
Учениця 10-А класу Дмитрієва Вікторія взяла участь у благодійній програмі " Kids and Art Ukraine" та благодійній виставці "Моя нескорена Україна" в Лондоні, з метою зібрати кошти на відновлення пошкоджених шкіл мистецтв (картина " Лісова Мавка").
  
 
 
 
 
Щороку в рамках програми ЮНЕСКО "Людина і біосфера" проходить День зустрічі птахів. Переможці шкільного конкурсу Скрипнюк Тетяна, учениця 8-Г класу і Постемська Яна, учениця 6-Б класу представили свої роботи на обласному етапі конкурсу, який проходить на Вінницькій обласній станції юних натуралістів. 
  
 
 
 
 
Вітаємо переможців конкурсу багатожанрового мистецтва "Позашкілля - територія творчості" та Всеукраїнського мистецького конкурсу до Дня закоханих.
 
 
 
 
Робота Гумен Марії, учениці 9-Г класу, яка є учасницею конкурсу багатожанрового мистецтва "Позашкілля - територія творчості".
 
 
 
Робота Дмитрієвої Вікторії, учениці 10-А класу, яка є учасницею конкурсу багатожанрового мистецтва "Позашкілля - територія творчості".
 

 
Учень 9-А класу, Хоронжук Олександр, став фіналістом Всеукраїнського проєкту "School of Resilience" - україномовний освітній проєкт для українських підлітків в Німеччині, спрямований для надання необхідних навичок саморозвитку і навчання українців. Вітання!
 
 
 
 
 Літературно-мистецька премія журналу "Вінницький край" "Струна на арфі України" імені Олександри Бурбело.
 
 
 
 
Учні закладу отримали дипломи лауреатів І та ІІ ступенів за учась студії "Срібний передзвін" в дитячо-юнацькому фестивалі національно-патріотичної творчості "Сурми Звитяги". 
 
 
 
 
У літературно-мистецькій премії журналу "Вінницький край" "Струна на арфі України" імені Олександри Бурбело дипломом І ступеня у номінації "За кращий поетичний твір", а також золотою медаллю за І місце у номінації "Поезія" була нагороджена учениця нашого закладу Гладковська Діана.
 
 
Учні нашого закладу взяли участь у ХХІ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв "Сурми Звитяги".
 
 
  
 
Учні нашого закладу прийняли участь у VI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На урок" з біології, за що були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.
 
 
 
 

  Наш заклад представив методичний посібник "Умови соціалізації особистості в закладі загальної освіти", за що був нагороджений золотою медаллю та Дипломом Національної академії педагогічних наук України та Інституту модернізації змісту освіти. 

 

  

Учні 10-Б класу комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради» у І семестрі 2018-2019 н.р. брали участь у всеукраїнському Проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» в рамках Програми соціального партнерства ДТЕК.
22-23 січня в м. Одесі відбувся фінальний захід, де учні презентували свої досягнення за Проектом.
За результатами конкурсу серед 12 міжрегіональних класів міст України, команда виборола достойне місце і була нагороджена почесним дипломом.

 
 

Наш заклад взяв участь у Шостій Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2015", яка відбувалась 12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва. Ми стали переможцями, отримавши золоту медаль за представлену роботу в номінації "Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді". 

  
 
 
 
Наш заклад взяв участь у конкурсі Шостого міжнародного форуму "Інноватика в сучасній освіті", який відбувся 21-23 жовтня 2014 року в Києві.
Ми стали лауреатами, отримавши диплом ІІІ ступеня за представлену роботу в номінації "Комплексна система військово-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді".

Також  творчий колектив закладу нагороджений дипломом за активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти.  

 
 
 
 
18-20 березня 2014 р. у приміщенні Виставкового центру "Київ Експо Плаза" відбулась V Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2014 ", яку проводила компанія "Виставковий світ" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.