scholl 11 Vinnitsa

Новини 2022-2023 н.р.

Наші здобутки
Учні закладу отримали дипломи лауреатів І та ІІ ступенів за учась студії "Срібний передзвін" в дитячо-юнацькому фестивалі національно-патріотичної творчості "Сурми Звитяги".

Таланти нашого закладу

У літературно-мистецькій премії журналу "Вінницький край" "Струна на арфі України" імені Олександри Бурбело дипломом І ступеня у номінації "За кращий поетичний твір", а також золотою медаллю за І місце у номінації "Поезія" була нагороджена учениця нашого закладу Гладковська Діана.

Учні нашого закладу взяли участь у ХХІ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв "Сурми Звитяги".
Учасники конкурсу були нагороджені дипломами та грамотами, а саме:
Диплом лауреата І ступеня - Олексієнко Тетяна, Головащенко Денис, Гладковська Діана, Кордонська Марина (учитель початкових класів).
Диплом лауреата ІІ ступеня - Хмельовська Марина (учитель англійської мови), Чайка Марія, Данилюк Каріна, Жукотанська Діана, Маркова Ірина.
Диплом учасника - Шумякова Анастасія.
Грамоти - дует: Чайка Марія та Данилюк Каріна.

Такий фестиваль сприяє формуванню в молоді високих, духовних якостей на основі національно-культурних традицій; утвердження національно-патріотичного виховання, пропаганда здорового способу життя на основі національних звичаїв і традицій, збереження історико-культурного та духовного надбання.

Учні нашого закладу прийняли участь у VI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На урок" з біології, за що були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а також сертифікатами такі  учасники:
Диплом І ступеня - Панфьоров Богдан, 7-В; Гладковська Діана,  7-А;
Диплом ІІ ступеня - Кучер Галина, 7-Г; Дмитрієва Вікторія, 7-В; Ткачук Софія, 7-Б; Рисинець Андрій, 7-Б;
Диплом ІІІ ступеня - Михайлов Артем, 7-В; Амонс Валерія, 7-Б.
Також, учитель біології Матвійчук Н.Д. отримала свідоцтва про підготовку унів до інтернет-олімпіади.

14-16 березня 2019 року в місті Києві відбулася Х Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2019", у якій брали участь 12 країн світу.

Наш заклад представив методичний посібник "Умови соціалізації особистості в закладі загальної освіти", за що був нагороджений золотою медаллю та Дипломом Національної академії педагогічних наук України та Інституту модернізації змісту освіти.

Учні 10-Б класу комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради» у І семестрі 2018-2019 н.р. брали участь у всеукраїнському Проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» в рамках Програми соціального партнерства ДТЕК.
22-23 січня в м. Одесі відбувся фінальний захід, де учні презентували свої досягнення за Проектом.
За результатами конкурсу серед 12 міжрегіональних класів міст України, команда виборола достойне місце і була нагороджена почесним дипломом.

18-20 березня 2014 р. у приміщенні Виставкового центру "Київ Експо Плаза"
відбулась V Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2014 ", яку проводила
компанія "Виставковий світ" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки
України, Національної академії педагогічних наук України.
Виставка презентувала громадскості, педагогам, науковцям широкий спектр
досягнень національної системи освіти, творчі здобудки педагогічних і наукових
колективіву інноваційній модернізації галузі освіти, що стане початком до
народження нових ідей з питань розвитку міжкультурного освітнього діалогу.
Творчий колектив учителів нашого закладу під керівництвом директора
Середюка В.В. та заступника директора з навчально-виховної роботи
Поліщук О.М. представив на конкурс інноваційну роботу "Підвищення
інформаційної компетентності учня шляхом підвищення інформаційної
грамотності вчителя", яка гідно була оцінена членами міжнародного
журі та отримала золоту медаль переможця у номінації "Сучасні
програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти".

Наш заклад взяв участь у конкурсі Шостого міжнародного форуму "Інноватика в сучасній освіті", який відбувся 21-23 жовтня у Києві.
Ми стали лауреатами, отримавши диплом ІІІ ступеня за представлену роботу в номінації "Комплексна система військово-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді".

Також  творчий колектив закладу нагороджений дипломом за активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти.

Наш заклад взяв участь у Шостій Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2015", яка відбувалась 12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Ми стали переможцями, отримавши золоту медаль за представлену роботу в номінації "Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді".

16-18 березня 2017 р. у Києві проходила VІІІ Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2017 ", яку проводила компанія "Виставковий світ" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. На виставці були представлені навчальні заклади з 14 країн світу: Польщі, Канади, Чехії, Латвії, Словенії, Австрії, Німеччини, США, Франції та інших.

Виставка презентувала громадськості, педагогам, науковцям широкий спектр досягнень національної та світової систем освіти, творчі здобудки педагогічних і наукових колективів у інноваційній модернізації освіти.

Творчий колектив учителів нашого закладу під керівництвом директора Середюка В.В. та заступника директора з навчально-виховної роботи Поліщук О.М. представив на конкурс роботу "Інноваційні підходи до виховання громадянина-патріота в загальноосвітньому навчальному закладі", яка гідно була оцінена членами міжнародного журі та отримала золоту медаль переможця у номінації "Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді".