scholl 11 Vinnitsa


Новини 2023-2024 н.р.

Наші здобутки

КЗ "ВЛ № 11" нагороджений золотою відзнакою української федерації "Спорт заради розвитку".
Спорт дає можливість мільйонам людей удосконалювати свої фізичні якості та рухові можливості, зміцнювати здоров'я і подовжувати творче довголіття. Саме тому, для досягнення соціальних та поведінкових змін серед учнівства, молоді та українського суспільства в цілому, ми разом формуємо нову модель шкільного спорту й вибудовуємо зміст занять із фізичної культури на засадах партнерства заради посилення соціальної згуртованості.

 

 

Учні нашого закладу долучились до встановлення Національного рекорду "Єднання" до Всесвітнього дня дітей.

 

04.12.2023 року команда учнів/учениць нашого закладу (молодший віковий дивізіон) прийняла участь у міському етапі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу "Cool Games" 2023.

Захід проводиться з метою розвитку рухових здібностей за допомогою варіативного модулю "Cool Games" у закладі освіти як одного із способів оздоровлення дітей та молоді; заохочення до систематичних занять фізичною культурою і спортом, активного дозвілля ; збільшення рухової активності, подальшої популяризації здорового способу життя серед здобувачів освіти.
"Будь розумним, активним, творчим! Будь Cool Games!"
 
 
Переможці шкільного етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика у 2023-2024 н.р.

 

 

26 травня у приміщенні підліткового клубу "Гараж 77" відбувся захід "Зоряний олімп", де грамотами та подяками відзначили 38 учнів та 20 педагогів ліцею №11 у таких номінаціях: "Учень року", "Лідер року", "Спортивна гордість", "Творча особистість", "Інтелектуал року", "Активіст року" "Вибір серцем" та "Надійна підтримка". Ці учні - переможці та призери Всеукраїнських олімпіад та міських конкурсів, з них 8 учнів стали стипендіатами міського голови Сергія Моргунова. Подяками відзначили педагогів ліцею, які наполегливо працювали і готували дітей до різних заходів, проєктів та конкурсів. Крім того,  було вручено подяки Центру найактивнішим ліцеїстам Панфьорову Богдану та Кісіль Марії за плідну співпрацю та участь в організації та проведенні загальноміських заходів.

Вітаємо усіх причетних до цього свята ліцею №11! Нових успіхів! 

  Відео розміщені за посиланнями нижче:

 
 
 
 24.05.2023 вітали переможців міських та обласних олімпіад на святі Талант року - 2023. На заході були присутні випускниці 11-А та 9-Б класів Скалова Карина та Баран Емма. Вітаємо! Пишаємось!
 
 

Школа - дорогий і близький дім для кожного, хто навчається. Цей дім навіки залишається у пам'яті, адже тут проходять найкращі роки життя - роки безтурботного дитинства.  

 

Учень 10-Б класу Шаповал Артем зайняв І місце на чемпіонаті України з акробатики, який відбувся у Вінниці 16-19.05.2023.

 
 
 Учні 5-х класів взяли участь у розважально-освітній грі "Дитячий Flash Quiz. Традиції англомовних країн".
 
Робота в командах, вікторини, батл капітанів: понад 80 вінницьких школярів доєдналися до гри, мета якої - популяризація серед юного покоління вивчення англійської мови.
 
 
 
Учні нашого закладу взяли участь у ІІ етапі чемпіонату міста "Що? Де? Коли?".
Вітаємо нашу команду 10-х класів! Ми в десятці найсильніших команд області. Із 43- х команд - 8 місце.

 
 
20.04.2023 року відбувся І міський турнір зі "Світу громад" для старшокласників.
 
 
 
 
 
 
Учні 10-Б класу разом з учителем історії Назарук Тетяною Леонідівною взяли участь у історичному квізі, що проводив Відділ молодіжної політики ВМР разом з ЗЕМолодіжкою Вінниччини, під час якого прокачали свої знання з історії України і зайняли 1 місце!!!
  

 
 
 
 
  
 

 
БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЄКТ «КВІТИ ДЛЯ ШКОЛИ»
Шановні учні, випускники, батьки і колеги!
Восени 2022 року наш заклад брав участь у Всеукраїнському соціальному проєкті з озеленення шкіл "Flowers4school" від Благодійного фонду "Флоріум Фундація". Його мета важлива й водночас красива - перетворити українські школи на квітучі парки, де учні досліджуватимуть природу й завдяки цьому відновлюватимуть своє психологічне здоровʼя. Як результат - ми отримали цибулини голландських квітів (тюльпани, нарциси, гіацинти, мускарі та інші) і висадили їх на нашій клумбі біля ліцею. Уже розпочинають квітнути тюльпани, нарциси, карликові нарциси, мускарі.
У квітні 2023 року розпочався другий етап проєкту. За рахунок благодійних внесків БФ «Флоріум Фундація» планує закупити 100+ млн цибулин голландських тюльпанів, щоб кожна школа в Україні отримала по 10 тис. цих весняних квітів і школярі разом із вчителями висадили їх на клумби.
Окрім соціальної складової, "Квіти для школи" - це чудова можливість повністю змінити зовнішній вигляд шкільного подвір`я, прикрасивши його квітами.
Запрошуємо Вас долучитися до проєкту й зробити свій внесок у підтримання емоційного стану дітей, щоб попри війну дати їм теплі спогади про шкільні роки.
Як нам зібрати 10 тис. тюльпанів?
1. Перейдіть на сайт Flowers4school за лінком:
2. Натисніть кнопку «Підтримати» і зробіть благодійний внесок.
Додаткову інформацію про проєкт можна прочитати тут:
Разом ми зробимо добру справу для нашого закладу!
  
 

 
10 грудня КЗ "ВЛ № 11" отримав квіти від Flowers4school.
Це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.
Головна місія проєкту - це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво - це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.
Шлях від Нідерландів до нашого закладу був тривалим і не простим, більшість цибулин проросли, а висаджувати у відкритий ґрунт їх уже не можна. Щоб зберегти квіти, довелося висаджувати у лотки для розсади і залишити зимувати.
Навесні квіти обов'язково прикрашатимуть наші квітники! 
 
 
 
  
 
22 квітня відбувся ІІ етап обласного конкурсу наукових робіт з природничих наук для учнів закладів середньої, професійно- технічної та фахової передвищої освіти. Учениця 8-Г класу Скрипнюк Тетяна успішно захистила свій науковий проєкт на тему: "Рослини-алергени пришкільної території", здобувши І місце. Керівники проєкту вчителі біології Матвійчук Н.Д та Скрипнюк Н.В. Вітаємо Тетяну, бажаємо подальших творчих досягнень!
 
 
Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом на відкритому чемпіонаті міста з легкої атлетики (вчителі фізкультури Папіж Г.О., Ваколюк С.Л.).
 
 
 
Учениця 10-А класу Дмитрієва Вікторія взяла участь у благодійній програмі " Kids and Art Ukraine" та благодійній виставці "Моя нескорена Україна" в Лондоні, з метою зібрати кошти на відновлення пошкоджених шкіл мистецтв (картина " Лісова Мавка").
  
 
Щороку в рамках програми ЮНЕСКО "Людина і біосфера" проходить День зустрічі птахів. Переможці шкільного конкурсу Скрипнюк Тетяна, учениця 8-Г класу і Постемська Яна, учениця 6-Б класу представили свої роботи на обласному етапі конкурсу, який проходить на Вінницькій обласній станції юних натуралістів. 
  
 
 
Вітаємо переможців конкурсу багатожанрового мистецтва "Позашкілля - територія творчості" та Всеукраїнського мистецького конкурсу до Дня закоханих.
 
 
Робота Гумен Марії, учениці 9-Г класу, яка є учасницею конкурсу багатожанрового мистецтва "Позашкілля - територія творчості".
 
 
Робота Дмитрієвої Вікторії, учениці 10-А класу, яка є учасницею конкурсу багатожанрового мистецтва "Позашкілля - територія творчості".

 
Учень 9-А класу, Хоронжук Олександр, став фіналістом Всеукраїнського проєкту "School of Resilience" - україномовний освітній проєкт для українських підлітків в Німеччині, спрямований для надання необхідних навичок саморозвитку і навчання українців. Вітання!
 
 Літературно-мистецька премія журналу "Вінницький край" "Струна на арфі України" імені Олександри Бурбело.
 
 
 
Учні закладу отримали дипломи лауреатів І та ІІ ступенів за учась студії "Срібний передзвін" в дитячо-юнацькому фестивалі національно-патріотичної творчості "Сурми Звитяги". 
 
Таланти нашого закладу  
 
 
У літературно-мистецькій премії журналу "Вінницький край" "Струна на арфі України" імені Олександри Бурбело дипломом І ступеня у номінації "За кращий поетичний твір", а також золотою медаллю за І місце у номінації "Поезія" була нагороджена учениця нашого закладу Гладковська Діана.
 
 
Учні нашого закладу взяли участь у ХХІ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв "Сурми Звитяги".
Учасники конкурсу були нагороджені дипломами та грамотами, а саме:
Диплом лауреата І ступеня - Олексієнко Тетяна, Головащенко Денис, Гладковська Діана, Кордонська Марина (учитель початкових класів).
Диплом лауреата ІІ ступеня - Хмельовська Марина (учитель англійської мови), Чайка Марія, Данилюк Каріна, Жукотанська Діана, Маркова Ірина.
Диплом учасника - Шумякова Анастасія.
Грамоти - дует: Чайка Марія та Данилюк Каріна.
 
Такий фестиваль сприяє формуванню в молоді високих, духовних якостей на основі національно-культурних традицій; утвердження національно-патріотичного виховання, пропаганда здорового способу життя на основі національних звичаїв і традицій, збереження історико-культурного та духовного надбання. 
 
  
 
Учні нашого закладу прийняли участь у VI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На урок" з біології, за що були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а також сертифікатами такі  учасники:
Диплом І ступеня - Панфьоров Богдан, 7-В; Гладковська Діана,  7-А;
Диплом ІІ ступеня - Кучер Галина, 7-Г; Дмитрієва Вікторія, 7-В; Ткачук Софія, 7-Б; Рисинець Андрій, 7-Б;
Диплом ІІІ ступеня - Михайлов Артем, 7-В; Амонс Валерія, 7-Б.
Також, учитель біології Матвійчук Н.Д. отримала свідоцтва про підготовку унів до інтернет-олімпіади.
 
   
 
 
   14-16 березня 2019 року в місті Києві відбулася Х Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2019", у якій брали участь 12 країн світу.
 
 
   

  Наш заклад представив методичний посібник "Умови соціалізації особистості в закладі загальної освіти", за що був нагороджений золотою медаллю та Дипломом Національної академії педагогічних наук України та Інституту модернізації змісту освіти. 

 

Учні 10-Б класу комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради» у І семестрі 2018-2019 н.р. брали участь у всеукраїнському Проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» в рамках Програми соціального партнерства ДТЕК.
22-23 січня в м. Одесі відбувся фінальний захід, де учні презентували свої досягнення за Проектом.
За результатами конкурсу серед 12 міжрегіональних класів міст України, команда виборола достойне місце і була нагороджена почесним дипломом.

 
 
 
18-20 березня 2014 р. у приміщенні Виставкового центру "Київ Експо Плаза"
відбулась V Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2014 ", яку проводила
компанія "Виставковий світ" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки
України, Національної академії педагогічних наук України.
Виставка презентувала громадскості, педагогам, науковцям широкий спектр
досягнень національної системи освіти, творчі здобудки педагогічних і наукових
колективіву інноваційній модернізації галузі освіти, що стане початком до
народження нових ідей з питань розвитку міжкультурного освітнього діалогу.
Творчий колектив учителів нашого закладу під керівництвом директора
Середюка В.В. та заступника директора з навчально-виховної роботи
Поліщук О.М. представив на конкурс інноваційну роботу "Підвищення
інформаційної компетентності учня шляхом підвищення інформаційної
грамотності вчителя", яка гідно була оцінена членами міжнародного
журі та отримала золоту медаль переможця у номінації "Сучасні
програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти".
   
 
Наш заклад взяв участь у конкурсі Шостого міжнародного форуму "Інноватика в сучасній освіті", який відбувся 21-23 жовтня у Києві.
Ми стали лауреатами, отримавши диплом ІІІ ступеня за представлену роботу в номінації "Комплексна система військово-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді".

Також  творчий колектив закладу нагороджений дипломом за активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти.  

 

Наш заклад взяв участь у Шостій Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2015", яка відбувалась 12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва. 

Ми стали переможцями, отримавши золоту медаль за представлену роботу в номінації "Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді". 


 
    16-18 березня 2017 р. у Києві проходила VІІІ Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2017 ", яку проводила компанія "Виставковий світ" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. На виставці були представлені навчальні заклади з 14 країн світу: Польщі, Канади, Чехії, Латвії, Словенії, Австрії, Німеччини, США, Франції та інших. 

Виставка презентувала громадськості, педагогам, науковцям широкий спектр досягнень національної та світової систем освіти, творчі здобудки педагогічних і наукових колективів у інноваційній модернізації освіти.

Творчий колектив учителів нашого закладу під керівництвом директора Середюка В.В. та заступника директора з навчально-виховної роботи Поліщук О.М. представив на конкурс роботу "Інноваційні підходи до виховання громадянина-патріота в загальноосвітньому навчальному закладі", яка гідно була оцінена членами міжнародного журі та отримала золоту медаль переможця у номінації "Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді".