scholl 11 Vinnitsa


Новини 2024-2025 н.р.





Методичні об'єднання вчителів закладу
Педагогічний колектив закладу

 
Методичне об'єднання учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури
 
 
Методичне об'єднання учителів іноземних мов
 
  
Методичне об'єднання учителів природничого циклу
 
 
Методичне об'єднання учителів математики, фізики та інформатики
 
 
Методичне об'єднання учителів суспільно-мистецьких дисциплін
 
  
  Методичне об'єднання учителів початкових класів
 
  
Методичне об'єднання учителів фізичної культури, предмету "Захист України, основ здоров'я
 
 
 Методичне об'єднання учителів трудового навчання
 
 
Методичне об'єднання асистентів учителів
 
 
Методичне об'єднання класних керівників
 
 
 
 
Різноманітні заходи за участю педагогічного колективу
 
16 травня заклад культури "Вінницька міська централізована бібліотечна система" та комунальний заклад «Вінницький ліцей № 11» підписали меморандум про співпрацю. Це важливий крок у створенні партнерських відносин, які допоможуть зміцнити освітнє середовище та забезпечити доступ учням ліцею до необхідних ресурсів інформації. Цей документ встановлює умови співпраці, обміну ресурсами та знаннями між обома сторонами. Завдяки такій угоді бібліотека надаватиме школярам доступ до своєї колекції книг, журналів та інших ресурсів, залучатиме дітей до читацької діяльності та організовуватими спільні заходи та проєкти.
 
 
  
 
15.05.2024 відбувся звіт керівників методичних об'єднань закладу, під час якого було підведено підсумки роботи за 2023-2024 н.р. і поставлено цілі та завдання на наступний 2024-2025 н.р.
 
 
06.03.2024 для працівників КЗ «ВЛ № 11» відбулася літературна кав'ярня з вінничанином, поетом-ліриком, музикантом, волонтером Андрієм Штомпелем.
Велика подяка від колективу за творчість поета, яка спонукає жити та творити прекрасне. Це був чудовий поетичний вечір, який затамував подих кожного.
До нових зустрічей!
Андрій Штомпель (@andriyshtompel) у TikTok
 

 
 
Колектив комунального закладу «Вінницький ліцей № 11» відвідав місто Тернопіль.
 
Незабутня зустріч у ТНВК «Школа-Ліцей № 6 ім. Назарія Яремчука», екскурсія містом, відвідування етногалерії «Спадок» родини Демкур, мальовничі краєвиди Збаразького замку - подяка Збройним Силам України за можливість навчатися і навчати.
 
23.10.2023 було проведено засідання педагогічної ради з теми: "Формування індивідуальної траєкторії успіху педагогічного працівника". 
 
 
30 березня 2023 року відбувся теоретичний семінар-зустріч педагогічного колективу з консультантом комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської рали» Клавдією Маліцькою.
Мета семінару - визначення траєкторії професійного розвитку педагогічних працівників, удосконалення власних професійних компетентностей відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 23.12.2020 р. № 2736-20 щодо реалізації завдань національно-патріотичного, військово-патріотичного та громадянського виховання, формування ціннісних орієнтирів (соборність, самобутність, воля, гідність) та утвердження української національної та громадянської ідентичності, закріплених у Законі України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності» № 2834-ІХ 13.12.2022 року.
Педагоги розглянули зміст загальних та професійних компетентностей. Консультант Клавдія Маліцька розкрила особливості рис менталітету українців, зробила історичний огляд процесу та механізмів антиукраїнської політики московитів щодо викорінення української ідентичності з часів середньовіччя і включно в ХХ-ХХІ ст. і, зокрема, в умовах російсько-української війни.
Особливі акценти були розставлені на ідеології рашизму, політиці геноциду, етноциду, які застосовує вкотре московитська імперська державна машина проти українського народу, Української держави.
Педагоги отримали рекомендації щодо напрямів, змісту самоосвітньої діяльності, організації освітньої діяльності.

 

 
 
Корисний, цікавий та емоційний тренінг "Особливості інклюзивного навчання в системі освіти й формування толерантного ставлення до дітей з ООП" пройшов у закладі 28 березня 2023 року, де піднімалися питання толерантності й інклюзивної освіти, а також розвивалися навички роботи з дітьми з ООП.
Досвідом поділилася керівник методичного об'єднання асистентів учителів Лариса Тимощук, асистенти вчителів провели корисні вправи для педагогів закладу для кращого розуміння себе, дітей з ООП та вчили налагоджувати з ними ефективну взаємодію.
  
 
 
Тренінги "Ресурси для відновлення в умовах дистанційної роботи" - так розпочався тиждень канікул для учителів, де наші педагоги вдосконалювали свою майстерність, обмінювалися ідеями, релаксували в колі однодумців. Розділивши колектив на 4 групи, психологи Захарчук Т.В., Нечипорук І.О., Державець Т.А. та соціальний педагог Гнатюк В.В. створювали з учителями "Будинок успішної комунікації", "Піраміду почуттів", вчили пізнавати та аналізувати себе як особистість, виконували вправи "Карусель", "Чарівний сад" та інші. Енергійні та завзяті вчителі початкових класів Ткач Н.Д., Волошенюк О.М., Дроздович С.І., Притуляк К.А. провели вправи на фізичне розвантаження під час дистанційного навчання. Перший день канікул пройшов цікаво, весело, результативно!
 
 
З 27 березня по 30 березня команда педагогічних працівників КЗ "ВЛ № 11" взяла участь у благодійному турнірі з волейболу серед працівників навчальних закладів міста.
Учителі нашого закладу не лише продемонстрували витривалість, стійкість, командний дух, а й підтримали Збройні Сили України.

 
Добрі справи не залишаються непоміченими - вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Команда нашого закладу впевнена, що їхній приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ми даруємо не просто матеріальні цінності, а даємо надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.
За організацію дякуємо:
Департаменту освіти Вінницької міської ради, Вінницькій міській організаціі профспілки працівників освіти і науки України та адміністраціі комунального закладу «Вінницький ліцей №31», на базі якого відбувся турнір. 
 
 
 
 
31 березня 2023 року відбулося засідання педагогічної ради на тему: "Формування та реалізація індивідуальної освітньої траєкторії".
 
Заступник директора з НВР Щебланова І.В. під час виступу ознайомила присутніх з основною метою індивідуальної освітньої траєкторії - аналіз поняття «індивідуальної освітньої траєкторії» як засобу реалізації особистісного підходу до професійного саморозвитку педагога з метою підвищення кваліфікації; виявлення засобів, шляхів і цілей проектування та моделювання особистої освітньої траєкторії у контексті цілісної системи безперервної освіти з використанням інноваційних технологій.
Учасниками педагогічної ради були працівники закладу Гриценюк О.І., Зорук М.В., Дроздович С.І., Поліщук О.Ю., Станіславчук І.М., Колесник Л.Д., які підготували цікавий матеріал та поділилися досвідом з даної теми.
19.12.2023 у закладі було проведено засідання педагогічної ради на тему: «Громадянська діяльність учасників освітнього процесу. Формування навичок самоврядування, соціальної активності в процесі практичної громадської діяльності учнівської молоді».
 

На педраді були присутні представники комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей Вінницької міської ради», які розповіли детальніше про роботу центру та плани на майбутнє.  
 

 
Виступаючі:
Свідоревич Л.В., заступник директора з ВР, яка детально ознайомила присутніх із темою педради.
 
Державець Т.А., учитель початкових класів, виступила з доповіддю на тему: «Формування навичок самоврядування, соціальної активності через практичну діяльність на уроках «Я досліджую світ»».
 
Тема доповіді «Роль класного керівника у формуванні громадянської ключової компетентності, навичок самоврядування, соціальної активності здобувачів освіти», з якою виступила Скрипнюк Н.В., голова МО класних керівників, є досить актуальною в сучасному суспільстві.
 
Учитель історії, правознавства і громадянської освіти Назарук Т.Л. глибоко розкрила тему своєї доповідді: «Формування навичок соціальної активності учнівської молоді на уроках правознавства, громадянської освіти".
 
Педагог-організатор Паламарчук Л.О. та президент УНР Скрипнюк Т.В. висвітлили свою роботу під час виступу на тему: «Учнівська незалежна рада як форма реалізації (соціальної активності) - соціалізації, становлення громадянськості на засадах самоврядування в процесі практичної громадської діяльності». Продемонстрували роботу УНР, активну участь в різних заходах, де громадянська позиція кожного члена УНР відіграє велику роль у нашій державі.
 
Після виступів учасників педради директор закладу Паянок В.О. озвучила питання порядку денного для голосування і ознайомила усіх присутніх із Стратегією розвитку комунального закладу «Вінницький ліцей № 11» на 2024-2028 роки.
 
Підсумки 2023 року
 
 
27.03.2024 проведено педагогічну раду на тему: «Механізми подолання освітніх втрат та розривів. Виклики воєнного стану, психологічна підтримка учасників освітнього процесу». Для розкриття теми заступник директора з НВР Щебланова І.В. виступила з доповіддю, щоб детальніше розповісти про подолання освітніх втрат та розривів і механізмів, які допоможуть впоратися із викликами воєнного стану.
Творча група вчителів: Захарчук В.В., Дмитришина О.В., Васильківська О.В., Постемська Т.П., Пронюк О.Я., Папіж Г.О., Петренко Т.В. розкрили тему: «Механізми подолання освітніх втрат та розривів відповідно до специфіки уроків».
Соціальний педагог Гнатюк В.В. виступила на тему: «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу (практикум)» і продемонструвала присутнім різні методики психологічної підтримки.
Продовжуємо працювати задля нашої спільної перемоги. Наша єдність та віра у світле майбутнє допомагає нам!