Виховна робота закладу
Система виховної роботи комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради"

Педагогічна рада
"Класний керівник: соціально-педагогічна робота"

Педагогічна рада 23.11.2018 р.

23 листопада 2018 р. відбулась педагогічна рада на тему: "Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному виховному процесі"

Виступ заступника директора з виховної роботи Свідоревич Л.В.

Учасники педагогічної ради

13 грудня 2019 року у закладі відбулась педагогічна рада.

Порядок денний

1. "Що таке "булінг" та чому про нього потрібно знати всім?". Доповідач Завадюк Л.В.
2. "Профілактика булінгу як успішна соціалізація учасників освітньо-виховного процесу". Доповідач Гнатюк В.В.
3. "Профілактика булінгу в початковій школі". Доповідач Ратинська І.П.
4. "Профілактика булінгу в середній та старшій школі". Доповідач Неприлюк Н.В.
5. "Роль учнівського самоврядування в профілактиці булінгу". Доповідач педагог-організатор Паламарчук Л.О.
6. Практична частина. Ситуації булінгу. Доповідають Завадюк Л.В. та Гнатюк В.В.
7. "Профілактика булінгу в учнівському середовищі". Доповідач Свідоревич Л.В.
8. Різне.

"Що таке "булінг" та чому про нього потрібно знати всім?". Доповідає практичний психолог закладу Завадюк Л.В.

"Профілактика булінгу як успішна соціалізація учасників освітньо-виховного процесу". Доповідає соціальний педагог закладу Гнатюк В.В.

"Профілактика булінгу в початковій школі". Доповідає голова методичного об'єднання класних керівників 1-4 класів Ратинська І.П.

"Профілактика булінгу в середній та старшій школі". Доповідає голова методичного об'єднання класних керівників 5-11 класів Неприлюк Н.В.

Практична частина. Ситуації булінгу, які були вирішені творчими групами.

Вправа "Скріпочка"

"Профілактика булінгу в учнівському середовищі". Доповідає заступник директора з виховної роботи Свідоревич Л.В.

Голосування про затвердження рішення педагогічної ради.

Учасники зібрання, які доповідали на педагогічній раді.

20 листопада 2020 р. у закладі було проведено засідання педагогічної ради на тему: "Виховання дітей та учнівської молоді в умовах нових стандартів освіти".

План проведення педагогічної ради

1. Доповідь на тему: "Виховання дітей та учнівської молоді в умовах нових стандартів освіти" (доповідач заступник директора з виховної роботи Свідоревич Л.В.).

2. Формування ключових компетентностей учнів 1-4-х класів (доповідач учитель початкових класів Ільченко М.Ф.).

3. Компетентнісний підхід до виховання: компетентність класного керівника, учня 5-8 класів (доповідач класний керівник 6-В класу Кушнір В.В.).

4. Основні напрями в роботі педагогічного колективу щодо формування ключових компетентностей учнів 9-11-х класів (доповідач класний керівник 10-А класу Васильківська О.В.).

5. Виховання учнів в умовах НУШ. Зміст і принципи роботи за технологією "Fishbone" (доповідач соціальний педагог Гнатюк В.В. та практичний психолог Завадюк Л.В.).

Учасники засідання педагогічної ради

Голосування присутніх на педагогічній раді