Виховна робота закладу
Система виховної роботи комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради"

Педагогічна рада
"Класний керівник: соціально-педагогічна робота"

Педагогічна рада 23.11.2018 р.

23 листопада 2018 р. відбулась педагогічна рада на тему: "Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному виховному процесі"

Виступ заступника директора з виховної роботи Свідоревич Л.В.

Учасники педагогічної ради

13 грудня 2019 року у закладі відбулась педагогічна рада.

Порядок денний

1. "Що таке "булінг" та чому про нього потрібно знати всім?". Доповідач Завадюк Л.В.
2. "Профілактика булінгу як успішна соціалізація учасників освітньо-виховного процесу". Доповідач Гнатюк В.В.
3. "Профілактика булінгу в початковій школі". Доповідач Ратинська І.П.
4. "Профілактика булінгу в середній та старшій школі". Доповідач Неприлюк Н.В.
5. "Роль учнівського самоврядування в профілактиці булінгу". Доповідач педагог-організатор Паламарчук Л.О.
6. Практична частина. Ситуації булінгу. Доповідають Завадюк Л.В. та Гнатюк В.В.
7. "Профілактика булінгу в учнівському середовищі". Доповідач Свідоревич Л.В.
8. Різне.

"Що таке "булінг" та чому про нього потрібно знати всім?". Доповідає практичний психолог закладу Завадюк Л.В.

"Профілактика булінгу як успішна соціалізація учасників освітньо-виховного процесу". Доповідає соціальний педагог закладу Гнатюк В.В.

"Профілактика булінгу в початковій школі". Доповідає голова методичного об'єднання класних керівників 1-4 класів Ратинська І.П.

"Профілактика булінгу в середній та старшій школі". Доповідає голова методичного об'єднання класних керівників 5-11 класів Неприлюк Н.В.

Практична частина. Ситуації булінгу, які були вирішені творчими групами.

Вправа "Скріпочка"

"Профілактика булінгу в учнівському середовищі". Доповідає заступник директора з виховної роботи Свідоревич Л.В.

Голосування про затвердження рішення педагогічної ради.

Учасники зібрання, які доповідали на педагогічній раді.

20 листопада 2020 р. у закладі було проведено засідання педагогічної ради на тему: "Виховання дітей та учнівської молоді в умовах нових стандартів освіти".

План проведення педагогічної ради

1. Доповідь на тему: "Виховання дітей та учнівської молоді в умовах нових стандартів освіти" (доповідач заступник директора з виховної роботи Свідоревич Л.В.).

2. Формування ключових компетентностей учнів 1-4-х класів (доповідач учитель початкових класів Ільченко М.Ф.).

3. Компетентнісний підхід до виховання: компетентність класного керівника, учня 5-8 класів (доповідач класний керівник 6-В класу Кушнір В.В.).

4. Основні напрями в роботі педагогічного колективу щодо формування ключових компетентностей учнів 9-11-х класів (доповідач класний керівник 10-А класу Васильківська О.В.).

5. Виховання учнів в умовах НУШ. Зміст і принципи роботи за технологією "Fishbone" (доповідач соціальний педагог Гнатюк В.В. та практичний психолог Завадюк Л.В.).

Учасники засідання педагогічної ради

Голосування присутніх на педагогічній раді

05 січня 2021 року в закладі відбулося засідання педагогічної ради з теми: "Калейдоскоп інновацій: технології дистанційного навчання у школі" з дотримання усіх санітарних норм.

Порядок денний:
1. Грон Т.М. - учитель математики та інформатики, Неприлюк Н.В. - учитель математики.
2. Колесник Л.М. - учитель англійської мови,  Гладковська Н.В. - учитель української мови та літератури.
3. Матвійчук Н.Д. - учитель біології, Скрипнюк Н.В. - учитель біології та географії.
4. Гижко Л.В. - учитель фізичної культури, Швець В.В. - учитель фізичної культури.

Доповідач заступник директора з навчально-виховної роботи Олійник Галина Вікторівна

Доповідач учитель математики Неприлюк Наталя Валеріївна

Доповідач учитель української мови та літератури Гладковська Наталія Володимирівна

Доповідач учитель англійської мови Колесник Людмила Миколаївна

Доповідач учитель біології та географії Скрипнюк Наталія Володимирівна

Доповідач учитель фізичної культури Гижко Людмила Володимирівна

Доповідач учитель фізичної культури Швець Віталій Володимирович

Учасники засідання педагогічної ради

11 лютого 2021 року відбулося розширене засідання Ради закладу та голів батьківських комітетів класів.

Розглянули такі питання:
1. Про підсумки освітнього процесу в закладі за І семестр 2021-2021 навчального року та завдання на ІІ семестр.
Доповідач - директор закладу Середюк В.В.

2. Про надання благодійної допомоги в ІІ семестрі та підготовки закладу до 2021-2022 навчального року.
Доповідач - голова Ради закладу Матвійчук О.О.

3. Звіт Ради закладу про надання благодійної допомоги в  І семестрі 2020-2021 навчального року.
Доповідач - голова Ради закладу Матвійчук О.О.