Учнівська незалежна рада

План роботи
Учнівської Незалежної Ради
комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11
Вінницької міської ради» на 2021-2022 н.р.

Учнівська Незалежна Рада прийняла участь у флешмобі "Ми за мир".

Учнівська Незалежна Рада провела у закладі флеш-моб "Безпечна дорога" для учнів 3-4-х класів.

Президент нашого закладу, Франчук Володимир, учень 10-А класу, організував зустріч для десятикласників, ключовим питанням якої було: "На що здатна молодь Вінниці, яка складає 26% населення міста?" та провів опитування: "На що здатні 26%?".

8 травня - День пам'яті та примирення.
9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В ці дні вшановується подвиг українського народу та його визначний внесок у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

Учні нашого закладу приєдналися до вшанування пам'яті тих, хто загинув на фронтах, в окопах, під час бомбардувань, у полоні та концтаборах чи просто зник безвісти.

Друга світова війна - це найбільш кривава і жорстока в історії людства битва. Саме тому у цей день ми повинні цінувати мир і захищати його всіма розумними способами.

02.06.2021 р. учні нашого закладу вшанували пам'ять загиблого героя Євгена Костюка.

Костюк Євген Віталійович - боєць 1-ї окремої штурмової роти Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Позивний «Шльоцик».
Хвилиною мовчання учні вшанували загиблого Євгена Костюка та поклали квіти біля меморіальної дошки на фасаді закладу.

Сьогодні Вінниччина, як і вся Україна, вшановує пам'ять героя, який загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Шануємо! Пам'ятаємо!