|
Архів новин 2021-2022
1 вересня - День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Урочиста частина Виступ директора закладу Паянок Валентини Олександрівни Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день зі щирого серця хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб 2021-2022 навчальний рік приносив безліч нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм. Танець "Моя сорочка вишиванка" Побажання від учнів 1-х класів Пісня "Дитинства світ" Королева знань Ключ знань як подарунок першокласникам Пісня "Квітка-душа" Лунає довгоочікуваний перший дзвінок Вітаємо наших першокласників! Ми раді бачити ваші щирі обличчя, які прагнуть якнайшвидше відкрити для себе світ школи. У шкільному житті на вас чекають не лише уроки та домашні завдання, а ще й екскурсії, класні свята, різноманітні конкурси, спортивні змагання, олімпіади, багато гуртків за інтересами, шкільні концерти та багато іншого. Відкривайте з радістю для себе шкільні двері! Тепер ви теж повноправні жителі Країни знань! Хай ваше життя у ній буде яскравим та радісним! Учні 1-А класу, класний керівник Колесник Лариса Дмитрівна Учні 1-Б класу, класний керівник Веретковська Світлана Вікторівна Учні 1-В класу, класний керівник Пшелуцька Тетяна Анатоліївна Учні 1-Г класу, класний керівник Масловська Галина Василівна Учні 1-Д класу, класний керівник Кондратюк Тамара Вікторівна
10 вересня 2021 року у закладі були проведені загальношкільні батьківські збори, під час яких були розглянуті найважливіші питання 2021-2022 навчального року.
Паянок Валентина Олександрівна, директор закладу, під час свого виступу розглянула важливі питання, які стосуються нового 2021-2022 навчального року.
Матвійчук Олена Олександрівна, голова Ради закладу, виступила з питанням щодо матеріальної підтримки закладу у 2021-2022 н.р.
Завадюк Людмила Володимирівна, практичний психолог закладу, виступила на темою: "Булінг".
Гнатюк Валентина Василівна, соціальний педагог закладу, разом із батьківським колективом виконала вправу "Скріпочка".
З 10.09.2021 по 17.09.2021 р. у закладі був проведений Олімпійський тиждень. Для дітей захоплюючими та пізнавальними стали різноманітні заходи, що мотивували до здорового та рухливого, активного способу життя; систематичних занять фізичними вправами та різноманітними руховими активностями під час спортивного дозвілля. Ігровий атракціон, олімпійські уроки, фітнес-руханка, конкурс "Моя ранкова зарядка" та різні види рухових активностей презентували учасники фізкультурно-оздоровчого дійства. 21 вересня відзначається Міжнародний день миру, день загального припинення вогню і відмови від насильства. Флеш-моб до міжнародного Дня миру "МИ за МИР". Акція до Дня миру "Голуб миру" (4-А клас). Виставка малюнків до Дня миру. Акція до Дня миру "Я обираю мир" (5-В клас). 22 вересня - День партизанської слави. Учні нашого закладу долучилися до відзначення цього пам'ятного дня та організували покладання квітів до братського поховання партизанів і підпільників у період Другої світової війни.
Учні 7-В класу, класний керівник Кушнір В.В. та педагог-організатор Паламарчук Л.О.
29 вересня відбулася тренувальна евакуація учасників освітнього процесу, де всі продемонстрували злагодженість у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Евакуація учнів 1-4-х класів. Евакуація учнів 5-11-х класів. Виступ директора закладу Паянок В.О. 29.09.2021 р. Назарук Т.Л. і Матвійчук Н.Д. провели захід в 9-В класі, присвячений 80-й річниці розстрілів євреїв в Бабиному Яру.
Бесіда-тренінг: "Віртуальний терор: тролінг і кібербулінг" для учні 7-А класу. 4 жовтня - у світі відзначають Всесвітній день тварин (World Animal Day) - міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту. У закладі учитель біології, географії Сапон С.Г. організувала VІ Всеукраїнську благодійну акцію "Happy Гав для Сірка". Акцію радо підтримали колеги: учитель біології, географії Скрипнюк Н.В. та учитель біології Матвійчук Н.Д. Суть акції: зібрати у навчальному закладі корм, крупу, іграшки й ліки та передати зібрану допомогу до місцевого притулку для тварин. Акція триватиме з 4 по 22 жовтня 2021 р. Зібрали корм для притулку для тварин "Планета". В рамках патріотичного марафону у закладі був проведений спортивний захід "Ми нащадки козацької слави". З 4 по 15 жовтня 2021 року у нашому закладі було проведено предметно-методичний декадник початкової школи. День захисника і захисниці України у 3-В класі, класний керівник Гула Валентина Миколаївна. Усі творчо й відповідально підійшли до його підготовки. Робота була спланована так, що уроки та заходи охоплювали різні сторони діяльності учителів та учнів, були цікавими та корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей, вчили критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Виховний захід "Ми - діти козацького роду" у 2-Г класі, класний керівник Державець Тетяна Андріївна. Під час проведення декадника учителі продемонстрували свою майстерність, а учні - набуті компетентності. Високої оцінки заслуговує добре продуманий план, чітка організація, належний методичний та естетичний рівень проведених уроків та заходів, їх змістовне та виховне наповнення. Відкритий урок "Барви й шати осені" у 2-А класі, класний керівник Ільченко Марія Феофанівна. Виховний захід "Козацькому роду нема переводу" у 4-Г класі, класний керівник Ратинська Інна Петрівна. Відкритий урок у 1-Б класі, класний керівник Веретковська Світлана Вікторівна. Відкритий урок у 4-Б класі, класний керівник Червінська Лариса Олександрівна. Відкритий урок у 2-Д класі, класний керівник Дроздович Світлана Ігорівна. Наші учителі ще раз довели, що вони - справжні фахівці, а наші діти - найкращі! До Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників, 6-В клас вшанував пам'ять героїв на братській могилі. В рамках місячника кібербезпеки були проведені тренінгові заняття, години спілкування уроки та конкурс малюнків.
Був оформлений стенд до місячника кібербезпеки.
Учитель інформатики Грон Т.М. провела урок з кібербезпеки для учнів 8-А класу.
Урок з кібербезпеки для учнів 11-А класу
Урок кібербезпеки "Хаппі та її суперсила" для учнів 2-Г класу
30 жовтня 2021 року було проведено засідання педагогічної ради з теми: "Формувальне оцінювання як один із ключових чинників якісної освіти". Голова педагогічної ради - директор закладу Паянок Валентина Олександрівна. Відповідальна за підготовку - заступник директора з навчально-виховної роботи Щебланова Інна Володимирівна. До складу творчих груп увійшли: Яблочнікова Л.А., Васильківський В.М., Кондратюк Т.М., Федун Л.С., Гречанюк Т.В. Порядок денний: 1. Формування оцінювання як один із ключових чинників якісної освіти. 2. Методи та інструменти формувального оцінювання (графічні, наочні, текстові, відео, фото, консультації). 3. Техніки формувального оцінювання. Практичні поради. 4. НУШ - плюси і мінуси формувального оцінювання. 5. Алгоритм паралельного використання формувального та поточного оцінювання. 10 лайфхаків: оцінюємо зрозуміло та об'єктивно. Голосування розглянутих питань було проведено онлайн. Під керівництвом учителя інформатики Зорук М.В., учні 9-10-х класів взяли участь у шкільному конкурсі патріотичних мотиваційних постерів "Я хочу миру на всій землі!". Учні створили чудові роботи, які були розміщені на шкільному стенді. З 04.11.2021 р. по 12.11.2021 р. у нашому закладі був організований декадник толерантності. Для формування у молодого покоління загальнолюдських моральних цінностей, а також розвитку толерантного ставлення один до одного, було проведено ряд різноманітних заходів. Оформлення стенду до Міжнародного дня толерантності, який відзначають в усьому світі 16 листопада. Гра з елементами тренінгу "Будемо толерантними" (5-А клас, провела практичний психолог Завадюк Л.В.) Тренінг "Толерантність врятує світ" (7-Е клас) Тренінг "Толерантність - крок до сучасності" (5-Д клас, провела соціальний педагог Гнатюк В.В.) Тренінгове заняття "Доброта врятує світ" (3-Г клас, провели практичний психолог Завадюк Л.В. і соціальний педагог Гнатюк В.В.). Година спілкування "Добро врятує світ" (5-Г клас) та "Толерантність врятує світ" (6-А клас). З 08.11.2021 р. по 12.11.2021 р. у нашому закладі проходив Тиждень української мови та літератури, присвячений Дню української писемності та мови, який традиційно відзначають 9 листопада вже понад два десятки роки поспіль. Педагогічний колектив закладу Саме в цей день учні 10-11-х класів нашого закладу взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. До них також долучилися учителі закладу.
Учні 11-А класу, учителі української мови та літератури Поліщук О.М. і Кравець Л.М. Учні 10-А класу, учитель української мови та літератури Дмитришина О.В. та учителі нашого закладу під час радіодиктанту Учні 9-В, 9-Г, 7-Г, 7-Б класів підготували цікаві повідомлення та презентації про українців-поліглотів та письменників-перекладачів. Учні 9-В, 9-Г, 7-Г класів, учитель Кравець Л.М. У 9-А класі була година спілкування, на яку "завітав" сам Нестор Літописець. Учні 5-Б класу переглянули презентацію "Найцінніший скарб - рідна мова". Цікавими та пізнавальними були ігри-квести, проведені у 6-х, 7-х, 8-х класах. Та найбільше учням і учителям запам'яталася гра "Солодка скринька", до якої долучилися всі учителі української мови та літератури. Мовна гра "Солодка скринька". Учні 8-А класу, учителі Дмитришина О.В. та Матвійчук Н.Д. В рамках інтегрованого декадника учителів природничо-математичного циклу, у закладі був проведений відкритий бінарний урок на тему: "У світі дробів", який підготували і провели учителі математики Захарчук В.В. і Колонюк О.С. Бібліотекар Матвієнко Людмила Іванівна провела для учнів 2-А класу бібліотечний урок.
Учні 2-А класу презентували проєкт "Якою є моя Вінниця" (класний керівник Ільченко М.Ф.). Учні 2-Б класу разом із класним керівником Волошенюк О.М. підготували виховний захід «Ми - українці», на який була запрошена заступник директора з НВР Поліщук О.М. Захід пройшов дуже цікаво, учні давали гарні відповіді під час вікторини за що й були нагороджені смачними подарунками по завершенню заходу. День пам'яті жертв Голодомору - цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Учні 4-Г класу, асистент учителя Паламарчук К.Б. і класний керівник Ратинська І.П. вшанували пам'ять жертв Голодомору. До вшанування пам'яті жертв Голодомору приєдналися учні 3-Б класу і класний керівник Гречанюк Т.В., адже саме в цей день у великій скорботі об'єднується весь український народ. Схилімо голови в глибокій жалобі за тими людьми, які загинули голодною смертю, стали жертвами політичних репресій. Нехай пам'ять про всіх невинно убієнних живе в наших серцях та гуртує у спільній боротьбі за свободу та гідність українського народу. В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" у закладі оформлено стенд з корисною інформацією для учасників освітнього процесу. Заняття з елементами тренінгу "Ми проти насилля" з учнями 4-А класу. Казкотерапія "Їжачок" з учнями 2-Г класу. Тренінгове заняття з учнями 4-А класу "Що таке дружба? Уміння товаришувати". Відкрите тренінгове заняття з учнями 2-Г класу "Наш клас найдружніший". 7 грудня - Всесвітній День української хустки. У цей день у багатьох містах України традиційно проходять конкурси та флешмоби під гаслом «Зроби фото з хусткою». Жінки та дівчата одягають хустки та постять фото у соціальних мережах проводять майстер-класи, демонструючи, як хустку можна перетворити із звичного елементу гардеробу і вишуканий декор. Але хотілося б бачити хустки частіше у повсякденному житті, адже вони так гарно прикрашають обличчя українських жінок. Учні нашого закладу також долучилися до вшанування української хустки. У вестибюлі закладу був оформлений стенд із пам'ятними фотографіями в українських хустках. До флешмобу, присвяченому Всесвітньому Дню української хустки, доєдналися учнівські та педагогічні колективи. Учні 3-А класу, класний керівник Федун Л.С. Учні 7-Е класу, класний керівник Наземчук К.О. Учні 6-Г класу, класний керівник Папіж Г.О. Учні 5-В класу, класний керівник Баглай О.П. Учні 9-В класу, класний керівник Матвійчук Н.Д. Учні 5-Г класу, класний керівник Скрипнюк Н.В. Свято Андрія - це одне з тих свят, де переплелися християнство та язичництво, тож друга назва цього свята - Калита. Так само називається обрядовий хліб, який випікається в цей день і має форму кола - символ сонця та нескінченності. Андріївські вечорниці були особливими, вони відбувалися ввечері з 12 на 13 грудня,приурочені до свята Апостола Андрія Первозваного. Учні нашого закладу із захопленням долучилися до свята Калити. Вони приймали участь у традиційних обрядах та звичаях. Свято Андрія у 2-А класі
Захід "Андріївські вечорниці" у 8-А класі, класний керівник Дмитришина О.В. Виховний захід «Christmas Party"(учні 5-Д, 5-А). Зимова феєрія у нашому закладі.
До наших учнів початкової школи завітав Святий Миколай з подарунками. Діти розповідали йому вірші, співали пісні і дарували святкові листівки.
20 грудня, в рамках співпраці із КЗ "ДНЗ № 38 ВМР", директор закладу Паянок В.О. та учитель початкових класів Прибиш С.В. відвідали дошкільний навчальний заклад. Такі сплановані форми роботи та змістовні заходи дають можливість вихователям ДНЗ і учителям закладу розв'язувати всі питання, які виникають у процесі спільної двосторонньої роботи, а вихованцям дошкільного навчального закладу - чудову нагоду поспілкуватись із майбутньою першою учителькою. 29 грудня відбулося засідання педагогічної ради на тему: "Інтеграція навчання як засіб забезпечення системних знань учнів з різних галузей науки для соціалізації особистості". Виступ Паянок Валентини Олександрівни, директора закладу. Доповідач Поліщук Олена Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи. Виступ Веретковської Світлани Вікторівни, учителя початкових класів. Виступ Державець Тетяни Андріївни, учителя початкових класів. Виступ Ришкова Олександра Івановича, учителя фізики. Виступ Кравець Людмили Миколаївни, учителя української мови та літератури. Виступ Васильківської Оксани Василівни, учителя хімії. Виступ Завадюк Людмили Володимирівни, практичного психолога закладу, яка провела дослідження на тему: "Готовність учителя до інноваційної діяльності". Виступ Щебланової Інни Володимирівни, заступника директора з навчально-виховної роботи. 28 січня 2022 року відбувся захід для учнів 9-11-х класів, присвячений вшануванню пам'яті загиблих героїв в битві під Крутами, яка стала для українського народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Учні 10-11-х класів під час відкритого уроку Розповідь учителя історії Назарук Т.Л. Перегляд цікавих відеороликів учнями 10-11-х класів У рамках тижня "Дбаємо про фізичне здоров'я і психогічний імунітет" були проведені руханки з початковими класами "Танці - це рух, а рух - це життя" (педагог-організатор Титко Ю.В). У рамках вивчення теми "Транспорт" з учнями 1-Б класу були проведені рухливі ігри "Світлофор", "Вправний водій" і "Перевезення пасажирів" (кл.кер. Веретковська С.В., педагог-організатор Титко Ю.В). В рамках інтегрованого декадника учителів історії та трудового навчання, учні 10-го класу взяли участь у квесті "Ми любимо історію". Юнаки та юначки показали високий рівень знань в цій галузі, за що отримали смачні подарунки. Вітаємо юних патріотів! В рамках декадника було проведено хвилинку релаксу від психологічної служби."Сім чудес світу", "Сім рукотворних чудес України","Сім чудових місць України, де ви повинні побувати". В рамках інтегрованого декадника вчителів історії та трудового навчання, бібліотекарями закладу було проведено усний журнал "Історія книги", "Першодрукар Іван Федоров" з учнями 5-6-х класів. Діти дослідили еволюцію книги та вправлялись у створенні малюнкового письма. 16.02.2022 р. відбувся патріотичний фестиваль імені Героя України Максима Шимка. У фестивалі брали участь Дмитрієва Вікторія 9-В кл. та Притула Дар'я 8-В кл. 16 лютого 2022 року Україна вперше відзначає День єднання України. Сьогодні українці з усіх куточків світу об'єднуються, щоб продемонструвати незламну силу духу, віру у свою країну та прагнення до миру. |
ЛІКТ ФМГ №17 СЗШ №11 © 2011
|