Дистанційне навчання під час карантину

Освітній процес у закладі організовано з використанням технологій дистанційного навчання, а також за допомогою платформи "Нові знання"  https://nz.ua

Презентація за посиланням

Онлайн уроки, заходи, семінари, вікторини

На весняних канікулах старшокласники долучилися до біологічної школи, що організовує кафедра біології ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Цікаві заняття, нові знання та знайомства, командна робота, а основне - спілкування з однолітками "на одній хвилі".
Під час заняття учні виконували досліди, експеременти власноруч, спостерігали кольорові реакції, адже нам цього дуже не вистачає в умовах онлайн навчання.
Учні отримали море позитивних емоцій.
Сподіваємося на подальшу співпрацю!
Зоологія - другий блок біологічної школи. Цікаво, пізнавально, креативно.

Досліджуємо, визначаємо, порівнюємо, співставляємо ...
Наш заклад вперше бере участь у такому цікавому заході, як біологічна школа!
Щиро вдячні організаторам за сучасні, змістовні та креативні заняття, нам це дуже необхідно в умовах онлайну.
Сподіваємося на подальшу співпрацю та з нетерпінням чекаємо чергових канікул!

У п'ятницю, 28 квітня, з учнями 6-В класу та класним керівником Оленою Петрівною Баглай відвідали Вінницьку обласну станцію юних натуралістів, з метою ознайомлення з різноманітністю рослинного світу.
Цікаві екскурсії до дендрарію, кустанарію , теплиці провела Ірина Чупринко. Учні із задоволенням слухали цікаві факти та легенди про різні види рослин, активно підтримували бесіду. Урок біології в природі дуже сподобався.

Дякуємо Вінницькій обласній станції юних натуралістів, яка завжди радо зустрічає своїх відвідувачів!

В рамках проведення декадника з екології 27.04.2023 р. був проведений відкритий урок у 10-х класах на тему: "Хімія і екологія. Проблеми утилізації полімерних пластмас! Вплив хімічних речовин на організм людини" (вчитель хімії Васильківська О.В., вчитель біології Матвійчук Н.Д.).

27.04.2023 р. в рамках інтегрованого предметно-методичного декадника вчителів природничого циклу та іноземної мови, учні 11-А класу з вчителями Постемською Т.П. і Скрипнюк Н.В. провели інтерактивний захід "Вибір свідомих людей", під час якого продемонстрували турботу про довкілля.

У рамках інтегрованого предметно-методичного декадника природничого циклу та іноземної мови 20 квітня у 6-А класі вчителями Гнатюк Н.М (вчитель англ. мови), Постемською Т.П (вчитель англ. мови) та Матвійчук Н.Д (вчитель біології) проведений інтегрований захід на ОблСЮН "A day trip" Exploring the World".  https://www.facebook.com/100004468729059/videos/pcb.1286400738926916/2001815720211175

Учні з захопленням сприймали матеріал у незвичному для них форматі та активно брали участь в обговоренні питань.

В рамках інтегрованого предметно-методичного декадника учителів природничого циклу та іноземної мови, учнями 2-Б,В,Г,Д класів були підготовлені проектні роботи на тему "Healthy vs Unhealthy Food". Учні 9-Г класу виготовили мотиваційні постери до Дня Землі "Save Our Planet".

В рамках інтегрованого предметно-методичного декадника учителів природничого циклу та іноземної мови, учні 9-В класу підготували випуск програми "Our Planet Needs Our Help" (спільно з учителями Natalia Matviichuk, Ruslan Potatuyev та Kate Didenko). Enjoy watching our video!

19.04.2023 р. в рамках проведення декадника кафедри іноземних мов та природничих дисциплін у 5-В класі був проведений білінгвальний урок-екскурсія «Тваринний світ України» на базі Вінницького краєзнавчого музею.

17 квітня 2023 року в нашому закладі проведений онлайн День цивільного захисту.

В рамках Дня цивільного захисту у 5-Д класі відбувся онлайн-урок на тему:

"Захист навколишнього середовища України" (вчитель основ здоров'я Титко Ю.В.).

Урок "Порятунок і захист людей у надзвичайних ситуаціях" в рамках Дня цивільного захисту у 5-Д класі, кл. керівник Петрук І.Г.

В рамках Дня цивільного захисту в 6-Б класі було проведено урок-вікторину "Знати, щоб передбачати, передбачати, щоб діяти", кл. керівник Світлана Кривенко.

В рамках декадника природничих наук та іноземних мов учні 5-Б класу взяли участь в екологічному квесті на базі обласної дитячої бібліотеки.
Діти відгадували тварин по слідах, обговорювали екологічні проблеми планети, сортували умовне сміття, розгадували кросворди з назвами рослин і отримали пам'ятні презенти (кл. керівник Титко Ю.В., вчитель німецької мови Кухарець О.О.).

В рамках декадника іноземних мов у 3-А класі пройшов урок-подорож "На захисті рідного краю разом з Патроном" (вчитель англійської мови Хмельовська М.М.).

Учні 6-х класів долучились до екологічного проєкту "Життя планети залежить від кожного". Учні сортували сміття, здавали його на вторинну переробку, займались прибиранням прибудинкових територій, підгодовували птахів, доглядали за рослинами. Робота над проектом продовжиться і наступного року (класні керівники: 6-А кл. Гнатюк Н.М., 6-Б кл. Кривенко С.В., 6-В кл. Баглай О.П., 6-Г кл. Скрипнюк Н.В., 6-Д кл. Колесник Л.М.).

У рамках інтегрованого предметно-методичного декадника учителів природничого циклу та іноземної мови, Наземчук Катерина Олександрівна (вчитель англійської мови) та учні 1-Б класу підготували розповідь про своїх домашніх улюбленців, адже саме тваринки приносять нам максимально багато позитивних та щирих емоцій. Приємного перегляду.

Інтегровнийай захід у 6-Б класі, "Відповідальне ставлення до тварин", провели вчителі англійської мови та природничих наук Яворська Л.В., Постемська Т.П., Кривенко С.В.

Щорічно в рамках Шевченківських днів учні нашого закладу готують змістовні заходи. Цього року твори Шевченка по-особливому надихають, допомагають глибше замислитись над сьогоденням.