scholl 11 Vinnitsa


Новини 2023-2024 н.р.

Музей

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
  
Семінар для вчителів, педагогів-організаторів "Формування громадянина патріота засобами музейної практики" (Скрипнюк Н.В., Титко Ю.В.).
 
 
Шкільний музей до Дня пам'яті та примирення (вчитель історії Назарук Т.Л.).
 
 
 Відео за посиланням: 
 
 
 
10 травня 2023 року у нашому закладі відбулося відкриття меморіальної дошки Божку Олександру Миколайовичу. 
 
 
Батько Микола Іванович, матір Тетяна Володимирівна, хресний батько Василь Іванович, сестра Марина, матері загиблих воїнів Оксана Грицан і Марія Балабач та побратим Анатолій Стасюк, директорка ДО ВМР Яценко О.В., адміністрація закладу, вчителі й учні зібралися, щоб вшанувати пам'ять героя, нашого випускника, захисника України, який віддав своє життя за незалежність, свободу, за чисте небо над Батьківщиною, за всіх нас.   
 
 
 
 
Божок О.М. народився 01 листопада 1988 року у м. Вінниці. Навчався в СЗШ № 11 з 1995 по 2003 роки. 
 
 
 
 
З перших днів війни Олександр боронив наш спокій на блокпостах Вінницької області, але згодом пішов добровільно в одну з найгарячіших точок - Лисичанськ Луганської області. Та, на жаль, 26 квітня 2022 року отримав тяжкі вогнепальні поранення під Рубіжним Луганської області, а 27 квітня 2022 року перестало битися серце героя.
 
 
 
 
 
Відео за посиланням: 
 
Пройде час, промайнуть літа, а пам'ять про наших захисників назавжди залишиться в кожному серці. Вони любили життя, вони любили свій рідний край, вони віддали все заради України. Віддали саме цінне - життя. І ми з вами не маємо права це забувати, адже завдяки нашим героям у нас є можливість працювати, навчатись і просто жити. Пам'ятаймо про це завжди!