scholl 11 Vinnitsa


Новини 2023-2024 н.р.

Історія школи
  
   З 1967 року і до нашого часу радо зустрічає своїх вихованців заклад "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 м.Вінниці".
   А розпочиналось все так:
   Першим навчальним закладом на Старому місті була трьохкласна церковно-парафіяльна школа. Це була цегляна одноповерхова споруда, розташована ліворуч від Козацької церкви на колишній вулиці Сабарівській (нині Маяковського).   Згадана школа почала діяти близько 1885 року. В невеличкому приміщенні навчалося близько двох десятків учнів, переважно хлопчики. 
історія школи 1 
 історія школи 2
   Діти були різного віку. Педагогічний колектив складався із дячка і священника.
   В 1910 р. за рішенням Міської Думи на розі сучасних вулиць Калініна та 8-го Березня розпочалося будівництво нової школи. Місце обрали зручне, затишне, поблизу був молодий зелений дубовий сквер.
   Будівництво завершилося в 1912 році.
   Вже в 1920 р. початкова народна школа на Старому місті отрмала назву "Вінницька 7-річна трудова школа Поділля". В цей час в школі навчалось близько 200 учнів зі Старого міста, Сабарова, Луки-Мелешківської.
   До початку 30-х років школа містилась лише в одному приміщенні (у верхньому). Шкільна садиба була невеликою.
   В 1930 р. після тривалих клопотань директора школи Л.П. Білінського приміщення банку, що знаходилось на розі староміської вулиці, було передано школі.    Таким чином, школа почала займати два приміщення - верхнє і нижнє (теперішня СЗШ №19).
 історія школи 3
 історія школи 4
  В 1939 р. школа була реорганізована в середню. Перший випускний вечір 10-х класів відбувся в день нападу німецьких фашистів на СРСР.
   В 1946 році чоловічу і жіночу школи об'єднали. Об'єднана школа дістала назву "Середня школа №11".
   В 1951 році, з ініціативи директора С.Г. Дудника, до верхнього приміщення школи добудували три класних кімнати і приміщення для піонерської кімнати.
   В 1964 р. О.С. Булда став ініціатором двоповерхової добудови. Будували господарським способом. Працювали на будівництві батьки, старшокласники . В новому приміщенні були створені кабінети фізики та хімії.
   В 1967 році завершилось будівництво в три поверхи нового приміщення школи №11 по вул. Стаханівській. Школа збудована в саду, який в 1932 році посадили школярі для колгоспу. Сад був посаджений із яблунь і груш.

   На сьогоднішній день у закладі нараховується 38 класів, в яких навчається 1089 учнів.
   Навчання та виховання учнів здійснюють 76 педагогічних працівника, серед яких 63 учителя: вищої категорії - 35 , учителів-методистів - 11,  старших учителів - 17.

В закладі працює 15 зразкових кабінетів, 3 комп'ютерних класи. Діють два музея "Історії України" та військово-патріотичного виховання "Пам'ять".