Взаємодія з правоохоронними органами
Із закладом співпрацює

Професія поліцейський - це одна з найбільш важливих, відповідальних і навіть небезпечних професій в світі. Адже справжній поліцейський - той, хто самовіддано прагне допомогти і забезпечити безпеку народу, нічого не потребуючи натомість.
23.05.2024 р. учні 3-Д класу відвідали відділ поліції №1 Вінницького району управління поліції ГУНТ у Вінницькій області.
Під час екскурсії, яку проводив Кришталевич В.І, інспектор ПДЛ, школярі ознайомилися із сьогоденням відділу поліції, з організацією роботи, на власні очі побачили, в яких умовах працюють поліцейські. Діти мали можливість побувати в незвичних кімнатах: кімнаті дружньої до дитини, в приймальні громадян, кімнаті для проведення слідчих дій, кімнаті для проведення інтерв'ю із затриманим та кімнаті для затриманих.
Учні нашого ліцею почули чимало корисної інформації з приводу служби в поліції, а також дізнались про те, якими навиками потрібно володіти аби стати поліцейським. В свою чергу діти подякували за проведену екскурсію та можливість побачити частинку реального життя поліцейських.
Проведення подібних екскурсій - надзвичайно позитивна та корисна практика, яку необхідно продовжувати і надалі. Такі заходи розвивають почуття особистої відповідальності, формують рівень довіри дітей до працівників поліції.