2021-03-02 22:56:54
Освітній
Шановний Середюк Володимир Васильович! Звертаємось до Вас, як до керівника навчального закладу з проханням навести порядок у освітньому процесі під час дистанційного навчання. Вже більше немає сил терпіти це знущання над учнями та батьками!!!!!!! То заходь на урок то не заходь, то він сьогодні буде то небуде, то стукаєм до вчителя,а він не пускає на урок, чи є урок на 8-00 чи не має, бо вчитель лише у 7-50 може про це повідомити, хоча перед цим виставив малюнок у класрумі щоб діти мають САМІ освоїли тему і тут же написати по ній самостійну і скинули до 15 години (особливо у випускних класах). Всі вчителі знають розклад уроків чому вони завчасно (з вечора) не повідомляють інформацію на котру годину буде відеоурок??? Вимагаємо впорядкувати це питання, щоб учні ЧІТКО знали коли буде урок і змогли його відвідати!!!!!!!!! Ми знаємо, що відеоуроки повинні складатит 30-40% але є предмети по яких викладачі взагалі не виходять у ефір, а лише пишуть, який параграф вивчити і кидають тести і контрольні. Кожного ранку перевіряєш на пошті, у вайбері, у класрумі, коли будуть уроки, але це нічого не значить, бо на протязі дня комусь з вчителів ще може надуматись все таки провести урок (ніби то він не знає свого розкладу з вечора) і і посеред дня не дотримуючись навіть розкладу призначити урок. По розкладу один час, вчитель призначає інший час , а в результаті виходе в ефір в третій час! БАРДАК! Гарно влаштувались!!! Є розклад і згідно нього мають проходити уроки!
2021-02-05 12:42:30 pasichov@edu.vn.ua
Pas
2021-02-05 12:24:09 testmailaddress@mail.ru
Питання до адміністрації
Хочу запитати у адміністрації чому навколо школи слизько як на льодовому катку, і не вживається ніяких заходів для безпеки дітей, батьків та вчителів?

Тема повідомлення

Зворотня адреса

Текст повідомлення

Перевірочний код. Введіть цифри на малюнку