2018-12-03 14:17:08 sch11@galaxy.vn.ua
Відповідь
На ваше звернення доводимо до Вашого відома, що початок занять у закладі розпочинається у 8 год ранку. Просимо проконтролювати, щоб Ваші діти приходили завчасно і під час звучання гімну були на своєму учнівському місці - за партами у навчальних кабінетах. Ніхто не заперечує, щоб дитина зайшла у вестибюль школи і слухала разом з учнями гімн України, якщо спізнилась. Адміністрація закладу
2018-11-23 13:06:21 schoolday@i.ua
Патріотизм
Доброго дня, адміністраціє школи. Рішення не пускати дітей до приміщення школи під час звучання Гімну України чим аргументоване? І чи це є нормальним щоби діти чекали на вулиці закінчення звучання?
2018-11-23 08:32:54 schoolday@i.ua
Патріотизм
2018-10-10 12:45:24 sch11@galaxy.vn.ua
Відповідь
Адміністрація закладу, беручи до уваги Ваше анонімне звернення щодо оприлюднення оцінок на клас, інформує, що 8 жовтня 2018 року на нараді учителів при директорові було зачитано Ваш лист і звернено увагу учителів на методичні рекомендації оцінювання навчальних досягнень учнів, індивідуальнй і толерантний підхід в їх доведенні.
2018-10-03 22:05:05 snebo@ukr.net
Озвучування оцінок на клас
Вітаю, шановне вчительство! Поясніть, будь ласка, чому у період шкільного реформування та постійних рекомендацій МОНу ви продовжуєте оприлюднювати оцінки на весь клас, з іронічними коментарями та суб'єктивними судженнями? Чому й досі в класі йдеться про "відмінників" і "двійочників"? Радянщина в минулому, і є вдосталь рекомендацій щодо розуміння оцінки як такої, що повідомляється лише дитині і її батькам. Моя дитина навчається добре, її успіхи коливаються залежно від ступеня втомлюваності, настрою, доступності викладу інформації на уроці. У сім'ї ми навчаємо її не судити інших за оцінками, а вона приходить і цитує вчительку : "Нам сказали, головне - оцінка!" Це вже навіть не актуально... Поки що пишу анонімно, без прізвищ і назви класу. Але буду порушувати питання на батьківських зборах, оскільки оцінювання "на клас" надміру позначається на дитині: стах і хвилювання заважають їй працювати. А суцільне зазубрювання, якого вимагають із кожного предмета, лиш підкреслює, що у нашій школі ще далеко до компетенцій. Є шпигування сухою інформацією та ярлики. На жаль...
2018-10-01 08:50:56 sch11@galaxy.vn.ua
Відповідь
На даний час вакансії вчителя англійської мови у закладі немає.
2018-09-28 21:10:33 kuchukoleg94@gmail.com
Вакансія
Доброго дня! Я Кучук Олег Геннадійович. Шукаю роботу вчителем в школі. До цього працював в школі рік. Навчався в Уманському Педагогічному університеті П. Тичини , закінчив 5 курсів, спеціаліст з англійської та німецької мови. Чи є у вас відкрита вакансія вчителя англійської мови?
2018-09-27 13:33:59 sch11@galaxy.vn.ua
Відповідь
Адміністрація закладу доводить до Вашого відома про те, що гардероб працює до 19.00 і працівники під розписку попереджені про графік роботи. Адміністрацією буде здійснюватися постійний контроль за роботою гардероба.
2018-09-27 10:00:55 Volinec6@gmail.com
Шкільний
Доброго дня. Прошу розглянути питання щодо продовження годин роботи шкільного гардеробу.На даний час він працює лише до 17.00 хоча діти у другу зміну навчаються до 18.40. Учні змушені забирати свій верхній одяг завчасно і носити з собою, а в зимовий період це буде ще більш не зручно. Сподіваюсь на розуміння та вирішення даного питання.
2018-09-27 10:00:15 Volinec6@gmail.com
Шкільний гардероб

Тема повідомлення

Зворотня адреса