scholl 11


Новини 2020-2021 н.р.

Нова українська школа

Для наших першокласників 11 Тиждень, який був присвячений темі «Мода» закінчився яскравим показом моделей.

  

 

Учні презентували колекцію ЕКО-моди.  

 

 На подіумі були представлені оригінальні сукні та костюми з паперу, поліетилену, фольги, пластику та іншого підручного матеріалу.

 

Діти з великим бажанням та ентузіазмом демонстрували своє вбрання. 

1-А клас. «Синій - колір моря і глибин небесних,
І зірок, що в небі, і казок чудесних».   
1-В клас. "Ми прагнемо миру та спокою в нашій державі та на всій планеті".
 
 
1-В клас. Наша робота в групах. Діти пояснювали значення слів, що вивчались протягом тижня.
 
1-В клас. "Мир та свобода - одвічні людські цінності".
 
 
 1-Г клас. Діти розважались з Капітошкою, подорожували Океаном Дружби, який самі ж створили.
 
В четвер, що був присвячений синьому кольору, розмовляли про воду, про її значення для усього живого. День пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві, посмішки не сходили з дитячих облич.
«Середа - день жовтий. Він теплий, сонячний, солодкий. Це день дружби, товаришування, оптимізму". 
 1-А клас. "Жовтий колір - це колір сонця, радості, оптимізму". 
 
 1-Б клас. "Середа виявилась дуже сонячною і яскравою, адже вона була жовтою".
 
  
 1-В клас. «Даруємо тепло наших долоньок».
 
 
  1-В клас. «Яскраві сонечка у наших долоньках». На сонечку, яке є символом дружби, діти записували імена друзів із класної родини.
 

 1-В клас. Флешмоб «У колі друзів, у колі класної родини».
  
1-Г клас. "Жовтий - колір творчості і життєрадісності".
 
1-Г клас. "Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає". 
 
Протягом дня учні залюбки гралися, надували повітряні кульки, пригощались жовтими фруктами, фотографувалися, визначали найяскравіший образ. День минув швидко і весело.
Кожен день тижня присвячений певному кольору та має свою тематику.
 
 1-В клас. Наш девіз: «Перший день нас кличе в казку, червоний колір подарує нам ласку». 
 
Червоний колір асоціюється з любов'ю, дружбою, добром, щирістю, вогнем, енергією. Першокласники ділились думками про те, що означає бути модним, розмовляли про моду як засіб самовираження і підкреслення власної індивідуальності. У дітей сформувалось розуміння того, що кожна людина має право на власну неповторність і не можна оцінювати людей за одягом. Підсумувати наш день можна такими словами: «В маленькому серці любов палає, для зла і зневаги місця немає».
 
 1-Г  клас. Наш девіз: «А вівторок - день червоний, він яскравий і святковий». 
 
Сьогодні полум'яні сердечка створювали святковий настрій в 1-В та 1-Г класі. А ще червоний колір - символ мужності та відваги, це перший колір, який починає розпізнавати дитина. Також червоний колір має неабиякі властивості: заряджає енергією, додає впевненості, викликає відчуття тепла, покращує настрій, позбавляє від негативних емоцій.
Театр - це дуже особливий вид мистецтва. І хоча він користується зараз не дуже великою популярністю, він заслуговує на увагу та любов глядачів. Саме тому учні 1-В класу стали справжніми акторами для того, щоб глибше поринути у світ театру.
 
 "Ми маленькі музиканти"
 
  Створення афіші виставки
 
  Робота в групах
  
 Тематичні слова
 
  
 Театр тіней юних акторів
 
 Стаканчиковий театр
 
  "Ми актори"
 
Інсценізація української народної казки "Рукавичка"

Новорічні свята - чарівні. У переддень Нового року, з 23 по 26 грудня 2019 року, для учнів в актовій залі нашої школи пройшло Новорічне свято. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу - прикрасити новорічну ялинку, актову залу сніжинками, гірляндами та іграшками.Саме новорічна ялинка - найголовніший атрибут Нового року.

 

  

 

  

 

   15 листопада 2019 року до нашого закладу завітала Філармонія з цікавою програмою для учнів 1-х класів - «Веселі нотки» та 5-6-х класів - «Легенди про музичні інструменти». Діти із великим задоволенням переглядали її.

 

  Програма "Веселі нотки" для учнів 1-х класів  

 

 Програма "Легенди про музичні інструменти" для учнів 5-6-х класів 

З 09.11 по 13.11.2020 року в нашому закладі проходить предметно-методичний тиждень учителів початкових класів.
09 листопада, у День української писемності та мови, були проведені цікаві, змістовні та патріотичні заходи, на яких учні вчилися берегти найбільший скарб нашого народу - МОВУ.
Квест "Слово до слова - складається мова" провела учителька початкових класів Гула Валентина Миколаївна для своїх другокласників.

 

Під час вікторини "Знавці української мови" класний керівник 2-Б класу Гречанюк Тетяна Василівна визначила високий рівень знань своїх діток з української мови.

 
Ільченко Марія Феофанівна, учителька 1-А класу, запросила своїх учнів на змістовний урок "У країні рідної мови".

Класний керівник 4-В класу Колесник Лариса Дмитрівна та педагог-організатор Патичишина Інна Юріївна провели поетичний флеш-моб до Дня української писемності.

 

Доторкнулись до невмирущого джерела української мови учні 4-Б класу разом із класним керівником Кондратюк Тамарою Вікторівною під час позакласного заняття "Мова - жива скарбниця народу".

10 листопада Масловська Галина Василівна, класний керівник 4-А класу, провела цікавий та повчальний урок, під час якого учні більше дізналися про рід іменників та їх змінювання за числами.  

 

11 листопада для учнів 1-Б класу учителька початкових класів Волошенюк Ольга Миколаївна провела урок по лічбі об'єктів навколишнього середовища та пояснила, як утворюються рівності. А в рамках Дня української писемності та мови учні продемонстрували свої знання та навички.

 

Цього ж дня учителька початкових класів Станіславчук Інна Михайлівна провела урок, під час якого учні 1-В класу зрозуміли як відбувається лічба до 9 в прямому і зворотному порядку, навчилися порівнювати числа в межах 9, а також дізналися про склад чисел 2 - 9. Під час відзначення Дня української писемності учні продемонстрували свою любов та повагу до рідної мови.

  Про роль сім'ї в житті людини та про сімейний родовід більше розповіла учителька початкових класів Веретковська Світлана Вікторівна для учнів 4-Д класу за допомогою конструктора "Лего".

  

Попадюк Лариса Олександрівна на своєму уроці пояснювала учням 3-Б класу про пряме і переносне значення слів. Також учні під час виразного читання більше дізналися про історію народних легенд.

 

На уроці української мови учителька початкових класів Ратинська Інна Петрівна для учнів 3-Г класу пояснила, яка різниця між прямим і переносним значенням слів, діти в свою чергу відмінно виконали практичне завдання.

 

Учні 2-А класу більше дізналися про буквосполучення ЙО та ЬО на уроці, який провела учителька початкових класів Федун Лідія Савівна.

 

12 листопада під час уроку "Я досліджую світ" учителька початкових класів Кордонська Марина Олександрівна розповіла учням 3-Д класу з чого складається організм людини і які існують системи органів тіла людини.

 

  Під час уроку інформатики у 4-Г класі Пшелуцька Тетяна Анатоліївна, учителька початкових класів, провела інформаційний урок, на якому розповіла про середовище текстового редактора, поєднання елементів на аркуші текстового документа, а також пояснила процес взаємного розміщення тексту, зображень і схем.

У День української писемності та мови учні пригадали відомих українських письменників та письменниць. 

 

   13 листопада на уроці "Я досліджую світ" учителька початкових класів Каракой Світлана Григорівна разом з учнями 2-Г класу розглянула різноманітні види дерев, кущів та травянистих рослин, а також пояснила учням різницю між листяними і хвойними рослинами.

 

У своєму 3-В класі Швець Галина Володимирівна провела конкурс на кращого читця та розповіла в чому полягає милозвучність нашої солов'їної української мови.

 

З учнями 3-А класу класний керівник Прибиш Світлана Василівна до Дня української писемності та мови підготувала вислови та прислів'я про мову (відео за посиланням https://www.facebook.com/100017172248335/videos/775512466364488/ ).
Під час уроку "Я досліджую світ" учні розібрали ймовірні наслідки власних рішень та поведінки для себе та інших, а також дізналися про те, якими бувають незнайомі плоди і чи варто їх їсти.

  

  Почтар Галина Федорівна, вихователь групи продовженого дня, разом з дітками зробила аплікацію з використанням круп, різноманітних матеріалів та конструктора "Лего".

 

До тематичного тижня "Мода" 24.11.2020 р. учні 1-Г класу та класний керівник Державець Т.А.  продемонстрували відтінки синього у одязі. 

 

У рамках тематичного тижня "Мода" учні 1-Г класу, класний керівник Державець Тетяна Андріївна, 27.11.2020 р. провели показ мод, метою якого була самопрезентація дітей, щоб вони знайшли друзів за інтересами, могли показати себе та зняти психологічну напругу в умовах пандемії.

 

 

Під час демонстраційного дефіле учні більше дізналися про те, яким різноманітним та красивим може бути одяг та більше дізналися про інтереси одне одного.  

З 1 по 30 вересня 2020 року в рамках проведення місячника «Увага, діти на дорозі!» у нашому закладі проводилися профілактичні заходи, головною метою яких є збереження життя і здоров'я дітей на дорогах.
Для учнів 1-2 класів було проведено цікаві та рухливі ігри: «Світлофор», «Добіжіть до знака», «Зебра», «Автобуси», «Будь уважним!», «Червоний, Жовтий, Зелений».

 
 
Для учнів 3-4 класів було проведено «Шоу-вікторину знавців правил дорожнього руху» та ігри: «Не плутай сторони!», «Заборонено - дозволено», «Увага», «Мій друг - дорожній рух».
 
 
Дотримання правил дорожнього руху - один з головних компонентів збереження життя і здоров'я дітей. І хоч місячник закінчився, але робота з вивчення правил дорожнього руху продовжується, адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.
В умовах дистанційного навчання на високому рівні був проведений тиждень безпеки життєдіяльності.
Учитель Щебланова Інна Володимирівна дистанційно провела годину спілкування з учнями 11-А класу на тему: "Безпека життєдіяльності людини".
 
 
Патичишина І.Ю. у 4-Б класі провела цікавий захід на тему: "Обережно - гриби!".
Учні 1-Б класу взяли участь в дидактичній грі "Скринька безпеки". Під час занять діти отримали корисну інформацію та практичний досвід, який знадобиться їм у повсякденному житті.
 
 
19 листопада педагог-організатор Патичишина Інна Юріївна для учнів 4-Г класу провела цікавий та повчальний захід про безпеку життєдіяльності людини. Розповіла які види знаків дорожнього руху існують та разом з учнями виконала вправи, пов'язані з правилами безпеки пішохода на дорозі та в транспорті. 

Учні 3-Г класу, класний керівник Ратинська Інна Петрівна, асистент Державець Т.А. і педагог-організатор Патичишина І.П. разом організували захід, присвячений до Дня чаю.

 

 
Міжнародний день чаю - це неофіційне свято, яке відзначається щорічно 15 грудня. Свято, присвячене одному з найдревніших напоїв на планеті, сповнене різних традицій.
 
Під час даного заходу учні більше дізналися про різноманітні сорти чаю, етапи проведення чайної церемонії, а також підготували цікаву інформацію про традиції проведення чаювання у різних країнах світу.  

Наближається улюблена пора всіх дітей - пора зимових канікул, новорічної метушні та подарунків. З особливим нетерпінням усі чекають на перше свято у круговерті щорічних зимових гулянь - День Святого Миколая, покровителя дітей.
Цікаво та весело 18 грудня пройшли заходи до Дня Святого Миколая в нашому закладі.
Учні 1-А класу із класними керівником Ільченко М.Ф. підготували гарну пісню про Миколая та продемонстрували свої новорічні образи.

 

  Учні 3-А класу із класним керівником Прибиш С.В. підготували чудову театральну виставу до Дня Святого Миколая.

  

Діти ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, розповідали вірші, співали пісні, танцювали.

  

По закінченню заходу учні отримали подарунки від Святого Миколая та побажання усім гарного настрою, веселих свят та незабутніх зимових канікул.

Також під час виготовлення новорічної іграшки учні були нагороджені подякую за гарну поведінку протягом року та за першу участь у театральній виставі. 

 

Класний керівник 2-Д класу Нечипорук І.О. та педагог-організатор Патичишина І.Ю. підготували захід "Запалюємо зорі для Святого Миколая". Учні проявили величезний інтерес до традицій, гарно виконували усі творчі завдання та квести.

Усі присутні були в захваті від даного заходу, який запам'ятається їм на все життя, а побажання в листі від Миколая обов'язково здійсниться.

  Класний керівник Швець Г.В. для учнів 3-В класу організувала квест "Засвіти зірку Святому Миколаю".

 

Під час квесту діти добре розгадували загадки, відмінно розв'язували математичні завдання та показали чудову командну роботу.

 

  На завершення заходу усі отримали подарунки та були нагороджені медалями за активну участь у квесті.

  Класний керівник Державець Т.А. і педагог-організатор Патичишина І.Ю. (в ролі Святого Миколая) організували для учнів 1-Г класу Свято Миколая.

Протягом свята діти дізналися про Святого Миколая в інших країнах світу, розгадували загадки, співали, танцювали, розповідали вірші для Святого Миколая.

 

 

   Завершенням заходу було вручення подарунків від Миколая усім діткам, що взяли участь в даному заході.  

   Учні 4-Д класу та класний керівник Веретковська С.В. взяли участь у новорічному квесті до Дня Святого Миколая. 

 

Діти були активними під час участі у конкурсах та квестах. Вони продемонстрували злагоджену командну роботу на протязі усього квесту.

 

Квест пройшов дуже цікаво та енергійно. І на згадку учні отримали багато позитивних емоцій та вражень.  

  На згадку вирішили сфотографуватись учні 1-В класу та їх класний керівник Станіславчук І.М.

Діти були одягнені наче казкові герої в новорічній казці.

 

Прийміть від учнів 2-А класу та класного керівника Федун Л.С. найщиріші вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим! 

 

  Учні 1-Б класу привітали усіх з наступаючим Новим 2021 Роком, та вирішили сфотографуватись у своєму новорічному вбранні із класним керівником Волошенюк О.М.

 

 

Наближаються новорічні та різдвяні свята, і в ці дні усі хочуть бути щасливими. Саме тому учні нашого закладу хочуть привітати усіх з прийдешніми святами у відео за посиланням!

https://drive.google.com/file/d/1M5QcpRNZEdFYjkp_idkmpfROEJi92lfi/view?usp=sharing 

Напередодні новорічних свят класний керівник 1-Г класу Державець Т.А. організувала "Новорічний карнавал", під час якого учні разом із учителем привітали усіх з наступаючими святами, побажали удачі, терпіння, любові, віри, здоров'я і щастя в новому році!

 

  
 
Учні 2-Б класу також приєдналися до щирих побажань, щоб Новий рік приніс радість, щастя, миру і зміни на краще майбутнє!
 
 
 
В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 р., коли Директорія УНР проголосила Акт Злуки всіх українських земель в єдину Українську державу.
 
 
Отож, учні 4-В класу щиро вітають весь український народ з цим пам'ятним днем! Бажаємо нашій країні зберегти свою соборність, а нам, українцям, пам'ятати, що наша сила лише у єдності та любові до України! З Днем Соборності, Україно! Любіть Україну!

17.02.2021 р. учні нашого закладу взяли участь у мистецькій акції "Серцем до Подвигу доторкнись", яка проводилась в рамках Патріотичного фестивалю імені Героя України Максима Шимка.

 

Діти працювали над створенням тематичних малюнків та ілюстрацій, які присвятили безцінному Подвигу Героїв Небесної Сотні.

В рамках Патріотичного фестивалю імені Героя України Максима Шимка, учні продовжують підтримувати мистецьку акцію та створювати відеоролики з метою вшанування Подвигу Героїв Небесної Сотні.

Робота учня 10-А класу Грона Максима.
 
В рамках Патріотичного фестивалю імені Героя України Максима Шимка, учні нашого закладу підтримали мистецьку акцію та створили відеоесе на тему:"Ніщо не зупинить ідею свободи..."
Робота учня 10-А класу Стельмаха Назара.
25 лютого 2021 р. виповнюється 150 років від Дня народження Лесі Українки - видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.
У зв'язку з відзначеннмя 150-річчя поетеси у закладі організували проведення урочистих заходів з нагоди цієї дати.
 
 
Оформлено інформаційний стенд "До 150-річчя з Дня народження Лесі Українки".
 
 
В 4-Б класі відбувся виховний захід, який організувала класний керівник Кондратюк Тамара Вікторівна.
 
Свято наповнила цікавою розповіддю педагог-організатор Патичишина Інна Юріївна.
 
Учні виразно декламували поезію "Конвалія", долучившись до челенджу, присвяченому гордості нашої літератури - Лесі Українці, чиї поезії пройняті щирою любов'ю до України.
 
 
Також до віршованого челенджу долучилися учні 2-В клас під час вивчення творчості поетеси. 
 
 
 
25 лютого 2021 року учні нашого закладу взяли участь у шкільному конкурсі читців, присвяченому 150-річчю з Дня народження Лесі Українки.
  Діти виявили величезний інтерес до творчості поетеси. Під час конкурсу вони з виразністю та зворушливістю зачитували поезії видатної української письменниці.
 
  
 
 
 
 
По завершенню конкурса усі були нагороджені почесними грамотами за старанне читання віршів Лесі Українки.
 
 
26 лютого учні 4-А класу взяли участь в інсценізації казки Лесі Українки "Біда навчить" з нагоди 150-річчя від Дня народження Лесі Українки.
Учні передали усю атмосферу даного твору, за що були нагороджені почесними грамотами учасника вистави.
 
Кожного року 9 березня Україна відзначає річницю з дня народження великого Кобзря Тараса Григоровича Шевченка. 
Незважаючи на сьогоднішні реалії, учні та учителі нашого закладу не змогли бути осторонь і 16 березня 2021 р. провели ряд онлайн-заходів, щоб вшанувати пам'ять нашого видатного співвітчизника.
Учні 5-7-х класів підготували виставку малюнків на тему творів видатного поета.

  Також було проведено онлайн-знайомство з творами геніального українського митця Т.Г. Шевченка.
 
Учні 1-4-х класів взяли участь у заходах, присвячених 207-ми річчю з дня народження Т.Г. Шевченка, які були проведені за допомогою технологій дистанційного навчання.
Діти писали диктант, розповідали вірші, створювали ілюстрації до віршів письменника.
Учителі початкових класів провели онлайн-урок, під час якого учні ближче познайомилися з творчістю Кобзаря та виконали практичне завдання "З'єднай прислів'я". 
Більше про проведення даних заходів ви можете дізнатися за посиланням 
 
Тарас Григорович Шевченко - видатний поет, художник, гордість і натхнення українського народу. Його ім'я стало символом України. Духовну велич і красу українського слова поет підніс на найвищу височінь. Він був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю в становленні нашої держави.  
10 квітня у Вінниці розпочалась акція по озелененню міста. Багато людей вийшли на майданчики, щоб посадити молоді саджанці, які будуть рости і прикрашати рідну Вінницю.
 
До акції долучилися батьки і учні 1-А класу (класний керівник Ільченко М.Ф.) нашого закладу. Вони підтримали чудову традицію і посадили алею із 20 туй. Ростимуть деревцята, а разом з ними і першокласники.
Життя у школі, не дивлячись ні на які труднощі, продовжується! Велика подяка батькам і дітям за любов до рідної школи, до рідного міста, до Батьківщини!
Більше світлин у відео за посиланням