scholl 11


Новини 2020-2021 н.р.

Початкова школа
Поліщук Олена Михайлівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Ми - УКРАЇНЦІ
У молодшому шкільному віці закладаються світоглядні основи майбутніх переконань, формується досвід поведінки та вчинків, які стануть основою світосприйняття у майбутньому. Ті цінності, які молодший школяр здатен осмислити і визначити як свій життєвий орієнтир. На основі доброти і справедливості, порядності й освіченості, поваги до оточуючих та любові до рідного краю, закладних у початковій школі, у підлітковому та юнацькому віці формуються патріотизм, відповідальність за сучасне і майбутнє нації, держави.
Початкова школа нашого закладу з варіативної складової обрала морально-етичне виховання. Цей курс передбачає розвиток спостережливості, мислення, уяви, пам'яті, самостійності, творчості та активності учнів. Диференціація та індивідуалізація навчального та виховного аспекту у пропонованому курсі враховує навчальні, виховні, духовні, психологічні, соціальні, інтелектуальні процеси розвитку дитини, її погляди на пізнання світу та його охорону, стимулювання активності та розвиток творчої індивідуальності. 
Метою курсу є формування поняття про Конституцію України, права й обов'язки громадян, виховання патріотичних почуттів (любові до рідної землі, народу, його традицій, обрядів, історії, до рідної мови, культури, збереження духовної єдності поколінь, поваги до жінки-матері); сприяння розвиткові творчості, потреби бути активним членом суспільства, брати активну участь у житті класу, школи.
Програма розрахована на чотири роки навчання. Бесіди, виховні заходи, свята повинні культивувати найкращі риси української ментальності: працелюбність, індивідуальну свободу, глибокий зв'язок з природою, патріотизм, любов до рідної землі, своєї історії, мови тощо. У кожному наступному класі матеріал поглиблюється, розширюється та ускладнюється відповідно до вікових особливостей, щоб міцно засвоїти і стати нормою поведінки і стійким переконанням. 
Наш педагогічний колектив покликаний систематично вчити учня формувати запитання і знаходити на них відповіді, стимулювати до самостійності та індивідуальності, розвивати творчу ініціативу, активність. 
Набуття дитиною моральних цінностей має нині не лише особисте, а й загальнодержавне, загальнолюдське значення.
 Поліщук Олена Михайлівна 

 

 
Наші вчителі
 
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 
  
 
 
  
 
 

  
 
 

 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
  
 

 

 

 Керівник методичного об'єднання вчителів початкових класів
Прибиш Світлана Василівна

 

  Працю вчителя ні з чим не можна порівняти. Ткач уже через годину бачить плоди своєї роботи. Сталевар через кілька годин радіє вогненному потоку металу. Хлібороб через кілька місяців милується колосками і жменею зерна, вирощеного в полі. А вчителеві треба працювати роками, щоб побачити предмет свого творіння. Буває, минають і десятиріччя, а ледве-ледве починає позначатися те, що ти замислив. Нікого так часто не відвідує почуття незадоволення, як учителя. Кожна крихта твоєї людської краси - це його безсонні ночі. Сивина. Учителеві часто ніколи думати про себе, бо змушений думати про інших. Праця педагога - це напружена праця серця і творчість розуму.

                                                  (В. Сухомлинський).
 
 

Розглянувши ідеї В.Сухомлинського в контексті модернізації сучасної освіти, творчий колектив педагогів початкових класів проводить уроки у "Зеленому класі" за методикою видатного педагога з метою гармонійного ровитку кожної особистості. 
Вихованці можуть успішно вчитися тільки тоді, коли вміють спостерігати, думати, висловлювати думки..." В.О.Сухомлинський  
  
На шкільному меридіані

 

20 травня 2021 р. педагогічний колектив та учні нашого закладу щиро вітають усіх з Днем вишиванки та долучаються до загальнонаціонального флешмобу #одягнивишиванку.
Вишиванка рідна, ну хіба не диво?

Учні 1-Б класу, класний керівник Волошенюк О.М. 
 
В ній ходити модно, стильно і красиво. 
Учні 1-Д класу, класний керівник Дроздович С.І.
Відео за посиланням
   
Це митецький витвір, це краса і казка, 
Учні 3-А класу, класний керівник Прибиш С.В.
Відео за посиланням
 
В ній душі наснага, материнська ласка. 
Учні 3-Г класу, класний керівник Ратинська І.П.
 
Кольори сплелися в ній в узори й квіти,

 
Учні 4-Д класу, класний керівник Веретковська С.В.
 
Щоб були щасливі і сміялись діти. 

Учні 5-Б класу, класний керівник Поліщук О.Ю. 
  
А веселі люди від краси раділи
Учні 8-А класу, класний керівник Гладковська Н.В. 
 
І самі, звичайно, вишивати вміли

  Учні 8-В класу, класний керівник Матвійчук Н.Д. 
 
Червону калину, зелені листочки,

Учні 10-А класу, класний керівник Васильківська О.В.
Відео за посиланням
 
Щоб були щасливі донечки й синочки.


 
Учні 10-А класу і заступник директора з навчально-виховної роботи Поліщук О.М.
 
Й рідні вишиванки їх оберігали
 Від біди в дорозі діток захищали. 
 Щоб у вишиванках хлопчики мужніли,

 
Рідну Україну захистити вміли.
Решта учасників флешмобу 
 
Вишиванка наша, ну хіба ж не диво?
Педагогічний колектив закладу 
 
У вишиванці завжди модно і красиво...
 
Надзвичайно яскравим та різнобарвним видався День вишиванки у нашому закладі. Педагогічний колектив та учні із задоволенням демонстрували свої чудові вишиванки та долучились до загальнонаціонального флешмобу. Адже, вишиванка - це не просто гарний одяг, це ідентифікатор українського народу, це та річ, яка вирізняє нас з-поміж інших націй та народностей, це, зрештою, наш генетичний код, який у сучасному бурхливому світі не дає нам забути хто ми і звідки наше коріння.
Отож, бережімо українські традиції та передаваймо їх підростаючому поколінню!
Відео за посиланням
  
Сьогодні, 25 травня 2021 р., радісний святковий день. Незабаром закінчиться перший навчальний рік учнів 1-х класів, рік напруженої праці, рік перших успіхів і перших невдач. Ми впоралися з усіма завданнями 1-го класу.
З нагоди завершення навчального року у закладі було проведено БУКВАРИКОВЕ СВЯТО.
Учні 1-А класу, класний керівник Ільченко Марія Феофанівна
Відео за посиланням
 
Учні 1-Д класу, класний керівник Дроздович Світлана Ігорівна
 Відео за посиланням
 
Протягом навчального року учні розвинули такі якості особистості, як творчу ініціативу, впевненість у своїх силах, вміння виступати перед аудиторією, кмітливість. Виховали в собі любов і повагу до школи, однокласників, батьків та учителів. Вітаємо наших першокласників з успішним закінченням 1-го класу та бажаємо добре відпочити під час літніх канікул.