scholl 11


Новини 2020-2021 н.р.

Адміністрація школи
Директор СЗОШ №11 Середюк В.В.   

     Директор закладу – менеджер освіти

                Середюк

    Володимир Васильович-
        вчитель історії, вчитель -методист, відмінник освіти України,             нагороджений знаком ім.Сухомлинського.

   «Мистецтво управляти людьми –   найважче і високе мистецтво», - вважає   керівник освітнього закладу.
         


Олійник Галина Вікторівна заступник директора з навчально-виховної роботи
           Олійник Галина Вікторівна - заступник директора
 Поліщук Олена Михайлівна заступник директора з навчально-виховної роботи

Свідоревич Людмила Вікторівна

заступник директора з виховної роботи

          Свідоревич Людмила Вікторівна –  заступник директора з виховної роботи
          

 

Наш директор і педагогічний колектив мріють, щоб одинадцята школа й надалі була виявом індивідуальності, вирізнялась серед інших родинним затишком, викликала бажання вчитись саме в ній. Адміністрація школи повинна мати не тільки незалежну думку, але й нестандартно, оригінально, інноваційно діяти. Вона перша має створювати креативне середовище в школі і не боятися, а стимулювати появу інших, нетрадиційних ідей. Уміти “тримати удар” - обов’язкова вимога для кожного керівника. Він повинен бути послідовним і уміти доводити почату справу до кінця. І це повинні бачити його колеги і учні. Таким є наш керівник – Володимир Васильович Середюк.

А допомагають йому Олійник Галина Вікторівна, Поліщук Олена Михайлівна, Свідоревич Людмила Вікторівна – жінки , без яких життя школи стає буденним, нецікавим, безбарвним. Досвідчена жінка – справжній загартований життям борець і невтомний працелюб. Ніщо так не возвеличує і не дає право відчути себе людиною, в найвищому розумінні цього слова, як праця, в яку віриш і яку любиш.

Наші жінки-керівники мають високі організаторські здібності, вміло поєднують материнську доброту, хист жінки-берегині з вимогливістю, принциповістю, діловитістю. Вони користуються повагою серед колег, батьків, понад усе люблять дітей, які відповідають взаємністю. Кожна з них гуманна, добра, сердечна, уважна, піклується про всіх, допомагає словом і справою.