Час - це тканина з якої зроблене життя... С. Річардсон
17.10.2023р. з учнями 5-Б класу проведено заняття з елементами тренінгу «Цінність нашого часу» з метою навчити дітей керувати своїм часом для попередження стресу та хронічної втоми, бути ефективним та успішним у навчанні та знаходити більше часу для захоплень та самовдосконалення.
Під час роботи з учнями були використані такі форми роботи: вправа «Час асоціацій», інформаційне повідомлення «Що таке тайм-менеджмент», вправа «Пиріг часу», групова форма роботи «Айсберг», вправа «Шоколадний слон», соціальна вистава «Хвилина про важливе» та метод «П'яти пальців» (по Л. Зайверту)
Основні уваги зосереджені на питання набуття необхідних життєвих компетенцій відповідно до концепції «Нової української школи».