Проведено заходи з учнями до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

01 лютого 2019 року в 8-А класі відбулося відкрите заняття з елементами тренінгу на тему: "Тайм-менеджмент для учнів".

На виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми, соціально-психологічною службою закладу з учнями 10-А класу була проведена інтерактивна гра "Ліза та її друзі подорожують світом".

У закладі з 16.09-20.09.2019 р. був проведений тижневик з протидії булінгу.

Бесіда-тренінг  на тему: "Віртуальний терор: тролінг і кібербулінг" з учнями 7-А класу.

Заняття з елементами тренінгу на тему: "Поняття про булінг та кібербулінг" з учнями 5-Б класу.

З 17 по 21 лютого 2020 р. у закладі пройшов Тиждень здорового способу життя з метою популяризації і пропаганди здорового способу життя та формування культури здоров'я дітей. Протягом тижня було проведено ряд заходів, які були спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров'я.
Протягом тижня педагог-організатор Патичишина І.Ю. проводила для учнів початкової школи веселі та рухливі перерви.
Учні перших класів взяли участь у цікавій та пізнавальній грі «Подорож країною Здоров'я».
Для других класів педагог-організатор Патичишина І.Ю. підготувала та провела гру-квест «Як ми дбаємо про здоров'я».

Учні третіх та четвертих класів взяли участь у захоплюючому квесті «Здоровим будь».
Психолог закладу Завадюк Л.В. та соціальний педагог Гнатюк В.В. провели з учнями 5-В класу заняття з елементами тренінгу на тему: "Здоровий стиль життя".
Також була проведена година спілкування з учнями 5-Г класу на тему: "Твоє здоров'я в твоїх руках".
Учні 10-А класу провели марафон на тему: "Вплив шкідливих звичок на організм підлітка" для учнів 7-х класів.

Був    проведений  марафон  на  тему:   "Здоров'я    як  стиль   життя"   для    учнів  3-4-х   класів.

А завершився Тиждень здорового способу життя цікавим дійством, під час якого діти брали участь в цікавих іграх, запальних руханках та демонстрували елементи певних видів спорту, в яких вже досягли чималих успіхів.

Протягом тижня учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров'я та зрозуміли, що здоров'я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження.